Film - maks

Artykuły - Maks (10)

 • Plejada gwiazd w "Niani"

  Plejada gwiazd w "Niani"

  Cel Skalskich osiągnięty - Frania i Maks spodziewają się dziecka! Już niebawem mamę Franię czeka nie lada rodzicielskie wyzwanie.
 • Nowa niania w "Niani"

  Nowa niania w "Niani"

  W "Niani" szykuje się prawdziwa rewolucja. Już niebawem w domu Skalskich pojawi się nowa niania. Czyżby Maks postanowił zmienić Franię na lepszy model? A może ma to związek z wizytą byłych teściów Skalskiego, którzy grożą jemu i jego żonie, że pozbawią ich wszelkich praw do dzieci? Jedno jest pewne, Franię i Maksa czeka poważny sprawdzian wytrzymałości ich małżeństwa.
 • Ach, co to będzie za ślub!

  Ach, co to będzie za ślub!

  Do najbardziej oczekiwanego ślubu tej wiosny zostało zaledwie kilkanaście godzin. Już w sobotę, 28 marca, na oczach milionów widzów bohaterowie serialu "Niania" - Frania i Maks - powiedzą sobie uroczyste "tak".
 • Ślub pod znakiem zapytania?

  Ślub pod znakiem zapytania?

  Z rodziną, jak to powszechnie wiadomo, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Już niebawem bohaterowie serialu "Niania" - Frania i Maks - odczują to na własnej skórze.
 • Zaręczyny po czterech latach

  Zaręczyny po czterech latach

  Po ponad czterech latach mieszkania pod jednym dachem, wspólnego wychowywania dzieci, dwóch nieudanych randkach, wyrwaniu z rąk sułtana Omaru i płomiennym wyznaniu miłości - Maks (Tomasz Kot) zdobędzie się w końcu na poważną deklarację. Czy Frania (Agnieszka Dygant) przyjmie zaręczyny?
 • Egzotyczne wakacje Dygant

  Egzotyczne wakacje Dygant

  Kraina Omaru fascynuje swoją egzotyką i przyciąga turystów z całego świata. Surowa, choć niesłychanie zharmonizowana natura, okraszona tajemniczością to obraz niczym z "Baśni 1000 i 1 nocy?". Niezwykłemu urokowi tego miejsca już niebawem ulegną bohaterowie serialu 'Niania", w tym również Frania Maj (Agnieszka Dygant).
 • Nowy mężczyzna Dygant!

  Nowy mężczyzna Dygant!

  Kolejny krok, który miał zmienić bieg kariery zawodowej najpopularniejszej polskiej "Niani", nie powiódł się. Frania Maj straciła pracę prezenterki pogody w TVN! A właściwie to nawet jej nie dostała. Co ją czeka? Zadowolony Maks, stęsknione dzieci, rozczarowana Karolina i... nowy, nieprawdopodobnie przystojny mężczyzna na horyzoncie.
 • Kolejny romans "Na Wspólnej"

  Maks rozmawia ze swoją dziewczyną Edytą, nagle ciszę przerywa dziwny chichot za drzwiami. Chłopak otwiera drzwi i... przyłapuje swoją mamę na czułych uściskach z Jerzym Dudkiem - ojcem Edyty.
 • Nie wrócę do M jak Miłość

  Nie wrócę do M jak Miłość

  Od czasu sukcesu filmu "Dług" (1999), w którym zagrał jedną z głównych rół, ciężko było wypatrzeć go w kinie. Bo też Robert Gonera (rocznik 1962) zajęty był wtedy przede wszystkim pracą na planach seriali telewizyjnych (m.in. "M jak Miłość", "Świat według Kiepskich", "Glina"), choć zagrał także w "Przedwiośniu", "Sezonie na leszcza" i "Dwóch miłościach". W lipcu i wrześniu
 • Arquette i Davis u Rodrigueza

  Arquette i Davis u Rodrigueza

  David Arquette ("3000 mil do Graceland") i Kristin Davis ("Seks w wielkim mieście") będą gwiazdami najnowszego projektu Roberta Rodrigueza ("Mali agenci"). Film "The Adventures of Shark Boy and Lava Girl in 3-D" opowie o pewnym 10-latku, którego nie lubią szkolni koledzy.