EuroSport - maks

Artykuły - Maks (6)

 • Porażka debla Fyrstenberg-Matkowski

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z indyjsko-białoruską parą Mahesh Bhupathi i Maks Mirnyj 6:7 (3-7), 6:7 (7-9) w drugiej rundzie turnieju tenisowego ATP Masters 1000 na ziemnych kortach w Monte Carlo (pula nagród 2,2 mln euro).
 • ATP World Tour Finals: Wygrana debla Mirnyj - Ram

  ATP World Tour Finals: Wygrana debla Mirnyj - Ram

  W pierwszym piątkowym meczu grupy B ATP World Tour Finals w Londynie debel Maks Mirnyj i Andy Ram (Białoruś, Izrael, 7) wygrał z parą Lukas Dlouhy i Leander Paes (Czechy, Indie, 4) 7:6 (7-1), 6:4.
 • Debliści w drugiej rundzie

  Debel Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski awansował do drugiej rundy turnieju z cyklu Masters Series na kortach ziemnych w Monte Carlo (z pulą nagród 2,27 mln euro). We wtorek polscy tenisiści pokonali 6:3, 6:3 białorusko- brytyjską parę Maks Mirnyj i Jamie Murray.
 • O'Sullivan w 1/8, maks Forda

  Stephen Hendry, siedmiokrotny snookerowy mistrz świata, od porażki rozpoczął udział w Royal London Watches Grand Prix, która odbywa się w Aberdeen Exhibition and Conference Centre.
 • Rekordowy motocykl Wardzały na licytacji WOŚP!

  Robert Wardzała postanowił przekazać na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy motocykl żużlowy z silnikiem Jawy, na którym to właśnie silniku wykręcił rekord tarnowskiego toru.
 • Grzegorz Piechna, jakiego nie znamy

  Grzegorz Piechna, jakiego nie znamy

  Piłkarzy znamy głównie z występów na boiskach, wywiadów telewizyjnych oraz relacji w sportowych gazetach. Ale czy kiedykolwiek zadawaliście sobie pytanie: "co sądzą o nich ich własne żony"?