Maja Popielarska

Artykuły - Maja Popielarska (6)

 • Dorota Gardias i Maja Popielarska pracują pełną parą

  Dorota Gardias i Maja Popielarska pracują pełną parą

  Lato to pracowity czas dla pogodynek, a teraz również dziennikarek TVN Meteo Active. Maja Popielarska szuka w Polsce ciekawych ogrodów, a Dorota Gardias promuje zdrowy styl życia.
 • Dlaczego warto hodować morwę?

  Dlaczego warto hodować morwę?

  Maja Popielarska opowiada o zaletach morwy białej.
 • Maja Popielarska: Kwiaty uwielbiam tak samo jak czekoladę

  Maja Popielarska: Kwiaty uwielbiam tak samo jak czekoladę

  Kiedy wiosną do życia budzi się roślinność, miłośniczka przyrody Maja Popielarska przystępuje do pracy przed domem. Prezenterka TVN-u nie tylko opowiada, jak troszczy się o swój ogród. Wspomina też obrazy przyrody z dzieciństwa, gdy kilka lat mieszkała w Afryce.
 • Pogodynka została ogrodnikiem

  Pogodynka została ogrodnikiem

  Maja Popielarska z wykształcenia jest ogrodnikiem, ale przez wiele lat zapowiadała w TVN pogodę. Kiedy zaczęła prowadzić program "Maja w ogrodzie", okazał się on wielkim hitem. We wrześniu obchodzi właśnie pięć lat.
 • Maja Popielarska o pracy pogodynek

  Maja Popielarska o pracy pogodynek

  O tym, jak wygląda dzień pracy pogodynki oraz w jaki sposób przygotowywana jest prognoza pogody, opowiada w wywiadzie dla Interia.tv Maja Popielarska.

Filmy - Maja Popielarska (1)

 • Maja Popielarska radzi, jakie rośliny sadzić jesienią

  Według prowadzącej program "Maja w ogrodzie" najbliższy czas to dobry moment na zasadzenie wielu kwiatów i roślin. Bezpiecznie jesienią sadzić można drzewka owocowe, szafirki, przebiśniegi, tulipany, narcyzy. Trzeba jednak pamiętać, aby zasadzić je w odpowiednim miejscu, bo najczęściej te rośliny nie tolerują podmokłej ziemi.