Maja Ostaszewska

Synonimy:
Ostaszewska Maja,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Maja Ostaszewska (107)

 • Maja Ostaszewska pokazała przystojnego partnera

  Maja Ostaszewska pokazała przystojnego partnera

  Maja Ostaszewska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Nie stroni też od zabierania głosu w sprawach dotyczących polityki i polskiego społeczeństwa.
 • Maja Ostaszewska: Nigdy w życiu nie miałam na sobie prawdziwego futra

  Maja Ostaszewska: Nigdy w życiu nie miałam na sobie prawdziwego futra

  Aktorka Maja Ostaszewska radykalnie sprzeciwia się przemysłowi futrzarskiemu, który bazuje na cierpieniu zwierząt. Maja Ostaszewska nie nosi futer i do tego samego zachęca inne kobiety. Jej zdaniem sztuczne produkty są o wiele atrakcyjniejsze. Według najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Stowarzyszenia "Otwarte Klatki" wynika, że już 73 proc. społeczeństwa uważa hodowanie i zabijanie zwierząt dla ich futra za niedopuszczalne.
 • Maja Ostaszewska kontuzjowana

  Maja Ostaszewska kontuzjowana

  Swoim ostatnim postem Maja Ostaszewska mocno zaniepokoiła internautów! Aktorka, która niedawno odebrała w Toruniu statuetkę Złotego Anioła, chwilę później musiała udać się do szpitala, o czym poinformowała w długim opisie.
 • Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wtorek, 3 września, świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła przy tej okazji złożyć życzenia uczniom.
 • Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wrześniu świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła złożyć życzenia uczniom.
 • Maja Ostaszewska pokazała śmiałe zdjęcie

  Maja Ostaszewska pokazała śmiałe zdjęcie

  Maja Ostaszewska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Gwiazda otwarcie mówi o swoich poglądach i zachęca innych do aktywizmu.
 • Maja Ostaszewska: Paradoks kłamcy

  Maja Ostaszewska: Paradoks kłamcy

  "Jest aktorką w trudnym momencie swojej kariery i trudnym, jeśli chodzi o życie osobiste. To osoba bardzo wrażliwa, sensualna, trochę pogubiona" - mówi Maja Ostaszewska o swojej bohaterce w "Ja teraz kłamię", nowym filmie Pawła Borowskiego.
 • ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  Maja Ostaszewska i Michał Englert są już razem 14 lat. Para bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Z okazji urodzin, za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja postanowiła złożyć życzenia ukochanemu.
 • Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Niewiele aktorek potrafi z takim powodzeniem łączyć pracę w kinie, teatrze i telewizji. Maja Ostaszewska lubi zaskakiwać, nie boi się wyzwań i zaangażowania w sprawy społeczne. Jest równocześnie ikoną mody, a ze swoją przyjaciółką, Magdaleną Cielecką, zaprojektowała niedawno autorską kolekcję biżuterii. Jak ona to robi?
 • Mai Ostaszewskiej miłosne wyznanie

  Mai Ostaszewskiej miłosne wyznanie

  "Kocham biżuterię" - mówi Maja Ostaszewska. Aktorka - która lubi zakładać na siebie błyskotki nie tylko na wieczorne wyjścia - przyznaje, że biżuteria to świetny pomysł na prezent, bo zostaje z nami na długo. Sama bardzo ceni tego typu pamiątki po babci.

Zdjęcia - Maja Ostaszewska (48)

 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Nowy "Pitbull": "Niebezpieczne kobiety"
 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Maja Ostaszewska (23)

 • Maja Ostaszewska: Nigdy w życiu nie miałam na sobie prawdziwego futra

 • Ostaszewska: W Polsce to jest takie trochę życie jak w rodzinie patologicznej

  Maja Ostaszewska opowiedziała o swojej walce o prawa kobiet. - Niestety rzeczywistość jest bardzo smutna dla nas, bo musimy walczyć o podstawowe rzeczy dla siebie. Dzisiaj w Polsce, to jest takie trochę życie, jak w rodzinie patologicznej, gdzie cały czas żyjemy w strachu, co się może wydarzyć - powiedziała aktorka.
 • Maja Ostaszewska o feminizmie

  Czy Maja Ostaszewska nazwałaby siebie feministką? - Czuję się feministką. Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu - powiedziała. Aktorka dodała, że w dzisiejszych czasach rozmyły się stereotypy odnośnie tego, co jest męskie, a co jest kobiece. - Bądźmy szczęśliwi, każdemu dajmy prawo do tego, żeby był sobą - dodała.
 • Maja Ostaszewska o "miłosnym trójkącie" z Englertem i Szumowską

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Maja Ostaszewska. Gwiazda opowiedziała o swojej dość nietypowej sytuacji sercowej. Jest bowiem teraz w związku z operatorem Michałem Englertem, który był mężem reżyserki Małgorzaty Szumowskiej, a na dodatek nadal razem pracują. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że panie bardzo się ze sobą przyjaźnią. - Ten temat ciągle wraca. Między nami nie ma jakiegoś żalu. Nie wiem dlaczego to ludziom się wydaje takie dziwne. Mnie się wydaje to fantastyczne, że mają dobry kontakt, tak powinno być - powiedziała.