Maja Ostaszewska

Synonimy:
Ostaszewska Maja,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Maja Ostaszewska (112)

 • Maja Ostaszewska świętuje urodziny ukochanego. Była żona Michała Englerta skomentowała jej post

  Maja Ostaszewska świętuje urodziny ukochanego. Była żona Michała Englerta skomentowała jej post

  Maja Ostaszewska stosunkowo rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojego partnera. Jednak z okazji jego 46. urodzin postanowiła zrobić wyjątek, prezentując kadry znad morza. Zdjęcia skomentowała nawet była żona Michała Englerta, Małgorzata Szumowska.
 • Maja Ostaszewska zabrała głos w sprawie przemocy wobec aktorów. Sama była ofiarą nadużyć

  Maja Ostaszewska zabrała głos w sprawie przemocy wobec aktorów. Sama była ofiarą nadużyć

  Po poruszającym wyznaniu Anny Paligi wybuchła dyskusja na temat przemocy, jaką wobec studentów stosować mieli niektórzy wykładowcy Szkoły Filmowej w Łodzi. W ostatnich dniach wielu aktorów ujawniło własne bolesne wspomnienia z czasów edukacji w tej prestiżowej uczelni, a także innych szkołach teatralnych. Głos w tej sprawie zabrała teraz Maja Ostaszewska. "Nigdy deprecjonowanie mnie jako aktorki, człowieka nie pomogło mi rozwinąć skrzydeł, nie dało odwagi" - zaznaczyła.
 • Maja Ostaszewska zmieniła fryzurę! "Trochę jak Coco Chanel"

  Maja Ostaszewska zmieniła fryzurę! "Trochę jak Coco Chanel"

  "Czas na zmianę... Choć wielu osobom może się to wydać nader błahe, żeby o tym pisać, dla mnie ma znaczenie" - napisała Maja Ostaszewska. Na swych profilach na Instagramie i Facebooku aktorka zamieściła zdjęcie swojej nowej fryzury. Natychmiast posypały się komentarze.
 • Maja Ostaszewska ma koronawirusa. "Ból głowy i całego ciała, jakiego nie znałam"

  Maja Ostaszewska ma koronawirusa. "Ból głowy i całego ciała, jakiego nie znałam"

  U Mai Ostaszewskiej zdiagnozowano koronawirusa. Znana aktorka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych emocjonującym postem, w którym napisała o tym, jakie ma objawy i zdradziła, jak się czuje.
 • Kreacje polskich gwiazd na festiwalu filmowym w Wenecji nie pozostały niezauważone

  Kreacje polskich gwiazd na festiwalu filmowym w Wenecji nie pozostały niezauważone

  Gwiazdy walczącego o Złotego Lwa komediodramatu „Śniegu już nigdy nie będzie” olśniewają na festiwalu filmowym w Wenecji. Weronika Rosati zachwyciła w tiulowej sukni projektu swojej mamy, Maja Ostaszewska emanowała elegancją w zmysłowej czarnej kreacji od Macieja Zienia. Reżyserka obrazu Małgorzata Szumowska udowodniła z kolei, że niezależnie od tego, co ma na sobie, pozostaje wierna własnemu stylowi.
 • Maja Ostaszewska pokazała przystojnego partnera

  Maja Ostaszewska pokazała przystojnego partnera

  Maja Ostaszewska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Nie stroni też od zabierania głosu w sprawach dotyczących polityki i polskiego społeczeństwa.
 • Maja Ostaszewska: Nigdy w życiu nie miałam na sobie prawdziwego futra

  Maja Ostaszewska: Nigdy w życiu nie miałam na sobie prawdziwego futra

  Aktorka Maja Ostaszewska radykalnie sprzeciwia się przemysłowi futrzarskiemu, który bazuje na cierpieniu zwierząt. Maja Ostaszewska nie nosi futer i do tego samego zachęca inne kobiety. Jej zdaniem sztuczne produkty są o wiele atrakcyjniejsze. Według najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Stowarzyszenia "Otwarte Klatki" wynika, że już 73 proc. społeczeństwa uważa hodowanie i zabijanie zwierząt dla ich futra za niedopuszczalne.
 • Maja Ostaszewska kontuzjowana

  Maja Ostaszewska kontuzjowana

  Swoim ostatnim postem Maja Ostaszewska mocno zaniepokoiła internautów! Aktorka, która niedawno odebrała w Toruniu statuetkę Złotego Anioła, chwilę później musiała udać się do szpitala, o czym poinformowała w długim opisie.
 • Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wtorek, 3 września, świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła przy tej okazji złożyć życzenia uczniom.
 • Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wrześniu świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła złożyć życzenia uczniom.

Zdjęcia - Maja Ostaszewska (48)

 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Nowy "Pitbull": "Niebezpieczne kobiety"
 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Maja Ostaszewska (13)