Maja Ostaszewska

Synonimy:
Ostaszewska Maja,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Maja Ostaszewska (200)

 • ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  Maja Ostaszewska i Michał Englert są już razem 14 lat. Para bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Z okazji urodzin, za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja postanowiła złożyć życzenia ukochanemu.
 • Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Niewiele aktorek potrafi z takim powodzeniem łączyć pracę w kinie, teatrze i telewizji. Maja Ostaszewska lubi zaskakiwać, nie boi się wyzwań i zaangażowania w sprawy społeczne. Jest równocześnie ikoną mody, a ze swoją przyjaciółką, Magdaleną Cielecką, zaprojektowała niedawno autorską kolekcję biżuterii. Jak ona to robi?
 • Mai Ostaszewskiej miłosne wyznanie

  Mai Ostaszewskiej miłosne wyznanie

  "Kocham biżuterię" - mówi Maja Ostaszewska. Aktorka - która lubi zakładać na siebie błyskotki nie tylko na wieczorne wyjścia - przyznaje, że biżuteria to świetny pomysł na prezent, bo zostaje z nami na długo. Sama bardzo ceni tego typu pamiątki po babci.
 • Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska poznały się jeszcze w szkole teatralnej. I tak aktorki - choć jak same przyznają, są różne - przyjaźnią się od 20 lat. Dziś nie tylko się wspierają czy inspirują, ale też mieszkają obok siebie i razem jeżdżą na wakacje.
 • Telekamery 2018: Maja Ostaszewska z nagrodą dla najlepszej aktorki

  Telekamery 2018: Maja Ostaszewska z nagrodą dla najlepszej aktorki

  - Przede wszystkim jestem ogromnie wzruszona i wdzięczna - powiedziała Maja Ostaszewska, która 12 lutego odebrała Telekamerę "Tele Tygodnia" 2018 dla najlepszej aktorki.
 • Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz: Wojna trwa nadal

  Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz: Wojna trwa nadal

  Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz już kilka razy spotykali się na planie. Wkrótce zagrają parę w najnowszym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". – Uwielbiamy razem pracować – zapewniają.
 • Maja Ostaszewska: Dawać dobry przykład

  Maja Ostaszewska: Dawać dobry przykład

  Urodzona aktywistka. Maja Ostaszewska swoją popularność wykorzystuje do tego, by udowodnić, że warto dbać o innych.
 • Maja Ostaszewska: Słucham intuicji

  Maja Ostaszewska: Słucham intuicji

  Znakomita aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Maja Ostaszewska lubi grać role, które mogą ją czegoś nauczyć. Choć kocha pracę w zawodzie, najważniejsza jest dla niej rodzina.
 • Maja Ostaszewska: Musimy walczyć o nasze prawo do stanowienia o sobie

  Maja Ostaszewska: Musimy walczyć o nasze prawo do stanowienia o sobie

  Artyści są takimi samymi obywatelami jak inni Polacy - podkreśla gwiazda. Przypomina, że każdy obywatel ma prawo do wypowiadania się w istotnych dla niego sprawach. Ostaszewska uważa, że zaangażowanie społeczne i polityczne to obowiązek osób publicznych, które w ten sposób mogą wykorzystać swoją rozpoznawalność w szczytnych celach.
 • Rozchwytywana ​Maja Ostaszewska

  Rozchwytywana ​Maja Ostaszewska

  ​Maja Ostaszewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, dlatego może pozwolić sobie na wybór takich propozycji, które spełniają jej oczekiwania zawodowe i dają satysfakcję. Reżyserzy doceniają jej talent, warsztat aktorski, profesjonalizm i nietuzinkowość. Na premierę czekają m.in. dwa filmy z jej udziałem: "Siedem uczuć" w reż. Marka Koterskiego i "Ja teraz kłamię" w reżyserii Pawła Borowskiego. Aktorka zagra także w serialu TVN "Diagnoza". Będzie ją można zobaczyć również na deskach teatru.

Zdjęcia - Maja Ostaszewska (96)

 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  "Diagnoza": Nowy serial TVN-u
 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Nowy "Pitbull": "Niebezpieczne kobiety"
 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Maja Ostaszewska (22)

 • Ostaszewska: W Polsce to jest takie trochę życie jak w rodzinie patologicznej

  Maja Ostaszewska opowiedziała o swojej walce o prawa kobiet. - Niestety rzeczywistość jest bardzo smutna dla nas, bo musimy walczyć o podstawowe rzeczy dla siebie. Dzisiaj w Polsce, to jest takie trochę życie, jak w rodzinie patologicznej, gdzie cały czas żyjemy w strachu, co się może wydarzyć - powiedziała aktorka.
 • Maja Ostaszewska o feminizmie

  Czy Maja Ostaszewska nazwałaby siebie feministką? - Czuję się feministką. Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu - powiedziała. Aktorka dodała, że w dzisiejszych czasach rozmyły się stereotypy odnośnie tego, co jest męskie, a co jest kobiece. - Bądźmy szczęśliwi, każdemu dajmy prawo do tego, żeby był sobą - dodała.
 • Maja Ostaszewska o "miłosnym trójkącie" z Englertem i Szumowską

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Maja Ostaszewska. Gwiazda opowiedziała o swojej dość nietypowej sytuacji sercowej. Jest bowiem teraz w związku z operatorem Michałem Englertem, który był mężem reżyserki Małgorzaty Szumowskiej, a na dodatek nadal razem pracują. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że panie bardzo się ze sobą przyjaźnią. - Ten temat ciągle wraca. Między nami nie ma jakiegoś żalu. Nie wiem dlaczego to ludziom się wydaje takie dziwne. Mnie się wydaje to fantastyczne, że mają dobry kontakt, tak powinno być - powiedziała.
 • Maja Ostaszewska o medytacji

  Maja Ostaszewska była gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Aktorka przyznała, że medytacja jest dla niej bardzo ważna i pomogła jej w wielu trudnych sytuacjach. - Medytacja daje fantastyczne narzędzia, można je stosować w życiu codziennym - powiedziała.