Magdalena Zawadzka

Artykuły - Magdalena Zawadzka (21)

 • Magdalena Zawadzka: Co się stało z grobem Gustawa Holoubka?

  Magdalena Zawadzka: Co się stało z grobem Gustawa Holoubka?

  Wdowa po wybitnym aktorze Gustawie Holoubku opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym podzieliła się niepokojącym spostrzeżeniem dotyczącym miejsca pochówku jej męża. "Zauważyłam, że płyta nagrobna została odsunięta" - przyznała Magdalena Zawadzka.
 • Magdalena Zawadzka: Z Baśką przez życie

  Magdalena Zawadzka: Z Baśką przez życie

  Nie gwiazdorzy, traktuje siebie z dystansem, ma wspaniałe poczucie humoru. Dla widzów Magdalena Zawadzka jest niezapomnianą Baśką z "Pana Wołodyjowskiego" - filmu, w którym pokazała, że wyjątkowej urodzie towarzyszy prawdziwy talent.
 • Magdalena Zawadzka: Wciąż trwam jako aktorka

  Magdalena Zawadzka: Wciąż trwam jako aktorka

  Magdalena Zawadzka obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Dotychczasową karierę uważa za udaną, choć wierzy, że wiele ciekawych ról wciąż jest przed nią. Za swój największy sukces uważa fakt, że widzowie wciąż chcą ją oglądać. Jubileusz świętować będzie 4 i 5 lutego spektaklem na deskach warszawskiego Teatru Ateneum.
 • Magdalena Zawadzka świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  Magdalena Zawadzka świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  Magdalena Zawadzka w lutym będzie obchodzić jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji znana i lubiana aktorka zagra w spektaklu "Lilka, cud miłości" w Teatrze Ateneum.
 • ​Magdalena Zawadzka: Wnuczka daje mi drugą młodość

  ​Magdalena Zawadzka: Wnuczka daje mi drugą młodość

  ​Magdalena Zawadzka chce być dla swojej wnuczki przede wszystkim dobrym przykładem. Twierdzi, że od 2-letniej Helenki otrzymuje równie dużo, jak jej daje. Dziewczynka sprawia, że gwiazda czuje się, jakby przeżywała drugą młodość.
 • Magdalena Zawadzka: Nikt mi nie pomaga w życiu

  Magdalena Zawadzka: Nikt mi nie pomaga w życiu

  Lubi być w ruchu. Dużo pracuje, ma też czas na pasje. Teraz można ją zobaczyć w sześciu sztukach teatralnych na deskach różnych teatrów. Magdalena Zawadzka opowiada o pracy, swoich radościach i stratach, wspomina też męża - Gustawa Holoubka.
 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.
 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

Filmy - Magdalena Zawadzka (5)

 • Magdalena Zawadzka: Wciąż trwam jako aktorka

  Magdalena Zawadzka obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Dotychczasową karierę uważa za udaną, choć wierzy, że wiele ciekawych ról wciąż jest przed nią. Za swój największy sukces uważa fakt, że widzowie wciąż chcą ją oglądać.
 • ​Magdalena Zawadzka: Wnuczka daje mi drugą młodość

  ​Magdalena Zawadzka chce być dla swojej wnuczki przede wszystkim dobrym przykładem. Twierdzi, że od 2-letniej Helenki otrzymuje równie dużo, jak jej daje.
 • Nowy spektakl Krystyny Jandy

  "Och teatr" prezentuje "Pocztówki z Europy", spektakl w reżyserii Krystyny Jandy. Na scenie pojawiają się m.in. Magdalena Zawadzka, Maria Seweryn i Cezary Kosiński.
 • Moda w cieniu filmów

  Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Gdyni. To impreza, która skupia się przede wszystkim na filmach, ale nie znaczy to, że nie ma na co popatrzeć. Nasza kamera podglądała gwiazdy na czerwonym dywanie. Była i Magdalena Zawadzka, i Danuta Stenka, i Sonia Bohosiewicz...