Magdalena Stużyńska

Artykuły - Magdalena Stużyńska (65)

 • Małgorzata Socha zarażona koronawirusem?

  Małgorzata Socha zarażona koronawirusem?

  Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o wstrzymaniu prac na planie serialu "Przyjaciółki" z powodu zakażenia koronawirusem jednej z aktorek. Teraz media obiegła informacja o tym, że zarażoną gwiazdą ma być Małgorzata Socha!
 • Magdalena Stużyńska: Planowanie czegokolwiek mija się z celem

  Magdalena Stużyńska: Planowanie czegokolwiek mija się z celem

  Magdalena Stużyńska chodziła do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota. Jest świetną aktorką i znakomitą śpiewaczką. Mówi biegle w trzech językach, przede wszystkim zaś kocha być mamą. Występuje w serialach "Przyjaciółki" i "rodzinka. pl", doceniono też jej występy z Kabaretem Moralnego Niepokoju.
 • ​Magdalena Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju

  ​Magdalena Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju

  Magdalena Stużyńska ("rodzinka.pl", "Przyjaciółki") postanowiła na dobre pożegnać się z Kabaretem Moralnego Niepokoju. - To było cudowne pięć lat, ale czas na coś nowego - mówi aktorka.
 • Magdalena Stużyńska blogerką

  Magdalena Stużyńska blogerką

  Magdalena Stużyńska wraz z przyjaciółką - dziennikarką Anną Hernik-Solarską, założyła bloga o stylu życia. Ich internetowy pamiętnik nosi nazwę "Niebo niebo".
 • Magdalena Stużyńska: Damsko-męskie nieporozumienia

  Magdalena Stużyńska: Damsko-męskie nieporozumienia

  Szóstka przyjaciół, trzy pary. Pozornie przemyślane rozstanie jednej z nich staje się początkiem fali międzypłciowych nieporozumień. W "Ludziach inteligentnych - nowym spektaklu w reżyserii Olafa Lubaszenki - wystąpiła m.in. Magdalena Stużyńska.
 • Magdalena Stużyńska: W "SuperDzieciaku" każdy wygrywa

  Magdalena Stużyńska: W "SuperDzieciaku" każdy wygrywa

  "Złotopolscy", "Przyjaciółki", kabaret i śpiew, a teraz - udział w programie "SuperDzieciak". Choć to dopiero drugi odcinek, Magdalena Stużyńska już wie, że rola jurorki to jej żywioł...
 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

Filmy - Magdalena Stużyńska (5)