Magdalena Piekorz

Synonimy:
Piekorz Magdalena,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magdalena Piekorz (37)

 • Magdalena Piekorz zniknęła na kilka lat. "Trzeba być pokornym wobec choroby"

  Magdalena Piekorz zniknęła na kilka lat. "Trzeba być pokornym wobec choroby"

  Magdalena Piekorz to reżyserka głośnych filmów "Pręgi", "Senność" i "Zbliżenia". Jej świetnie rozwijająca się kariera została brutalnie przerwana przez poważną chorobę, z którą walczy już 10 lat. W środę, 2 października, artystka obchodzi 45. urodzony. Co robi dzisiaj? Jak się czuje? Czy wróciła do zawodu?
 • Piekorz zastąpi Machalicę na dyrektorskim stanowisku w Częstochowie

  Piekorz zastąpi Machalicę na dyrektorskim stanowisku w Częstochowie

  Reżyserka filmowa i teatralna Magdalena Piekorz zastąpi pod koniec wakacji aktora i reżysera Piotra Machalicę na stanowisku dyrektora artystycznego Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
 • Magdalena Piekorz jest chora. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie

  Magdalena Piekorz jest chora. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie

  Magdalena Piekorz, reżyserka filmów "Pręgi", "Senność" i "Zbliżenia", potrzebuje pomocy. Artystka od dwóch lat zmaga się z przewlekłą boreliozą.
 • Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.
 • "Zbliżenia": Katowice, jakich nie zna kino

  "Zbliżenia": Katowice, jakich nie zna kino

  Współautorka scenariusza i reżyser filmu "Zbliżenia" Magdalena Piekorz umieściła akcję swojej najnowszej produkcji na rodzinnym Śląsku.
 • Magdalena Piekorz kręci "Zbliżenia"

  Magdalena Piekorz kręci "Zbliżenia"

  Magdalena Piekorz ("Pręgi") rozpoczęła zdjęcia do swego nowego filmu. "Zbliżenia" podejmują temat silnej emocjonalnej więzi między matką i dorosłą córką
 • Piekorz o Zagajewskim i Krakowie

  Piekorz o Zagajewskim i Krakowie

  "Widok Krakowa" - film o literackim obliczu miasta mogli w czwartek, jako pierwsi, zobaczyć uczestnicy 3. Festiwalu Miłosza. W rolę przewodnika wcielił się poeta Adam Zagajewski, a film wyreżyserowała Magdalena Piekorz.
 • Piekorz o literackim Krakowie

  Piekorz o literackim Krakowie

  Trwają ostatnie prace przy realizacji filmu o literackim Krakowie w reżyserii Magdaleny Piekorz. Jego narratorem i bohaterem jest poeta Adam Zagajewski. "Chcieliśmy pokazać miasto nasycone poezją i prozą" - podkreślali na konferencji prasowej twórcy dokumentu.
 • Nowy film Magdaleny Piekorz

  Nowy film Magdaleny Piekorz

  Magdalena Piekorz przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu kinowego. Projekt nosi tytuł "Zbliżenia" i będzie opowieścią o skomplikowanych relacjach w obrębie rodziny - zdradziła reżyserka.
 • Benefis Anny Polony

  Benefis Anny Polony

  Premiera "Wizyty starszej pani" Friedricha Duerrenmatta w reżyserii Magdaleny Piekorz odbędzie się w piątek w Teatrze Śląskim w Katowicach. W roli głównej - Anna Polony, która podczas popremierowego benefisu będzie świętować 50-lecie pracy artystycznej.

Filmy - Magdalena Piekorz (1)

 • Łukasz Simlat w nowym filmie Piekorz

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz „Zbliżenia” opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.