Magdalena Lamparska

Artykuły - Magdalena Lamparska (42)

 • Magdalena Lamparska: Najpiękniejszy portret ślubny na świecie

  Magdalena Lamparska: Najpiękniejszy portret ślubny na świecie

  Zdjęcie, na którym aktorka w długiej białej sukni pozuje na romantycznych schodach w Rzymie, znalazło się w rankingu najpiękniejszych portretów ślubnych na świecie. Jak to się stało?
 • ​Magdalena Lamparska nie radzi sobie z krytyką

  ​Magdalena Lamparska nie radzi sobie z krytyką

  Pochodząca ze Słupska Magdalena Lamparska wyjechała na urlop w rodzinne strony, a każdą wolną chwilę spędza na pracach w przydomowym ogrodzie. Ten styl życia nie tylko ją relaksuje, ale i pozwala zmierzyć się z pewnymi, nie zawsze miłymi, przemyśleniami.
 • ​Magdalena Lamparska: Tylko nie Madzia

  ​Magdalena Lamparska: Tylko nie Madzia

  ​Magdalena Lamparska nie życzy sobie protekcjonalnego zdrabniania jej imienia w pracy. Aktorka zamieściła na Instagramie apel, by w sytuacjach zawodowych nie zwracać się do niej per Madziu. Nie chce bowiem być traktowana w pracy pobłażliwie, tak jakby była małą dziewczynką.
 • Magdalena Lamparska: W życiu bywa różnie

  Magdalena Lamparska: W życiu bywa różnie

  Ponowna lektury "Kopciuszka" przy okazji spędzania czasu z synem sprawiła, że Magdalena Lamparska dostrzegła w tej bajce kilka negatywnych aspektów. Aktorka narzeka, że książka nie uczy dzieci partnerskiego podejścia w relacjach międzyludzkich i nie inspiruje ich do bycia samodzielnymi i zaradnymi życiowo.
 • Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  „W sierpniu mieliśmy być wszyscy we Włoszech, ale już wiemy, że tak się nie stanie” - zdradziła Magdalena Lamparska w rozmowie z Anną Marią Sieklucką. Aktorki wspominały też pracę na planie „365 dni”, od której zaczęła się ich przyjaźń.
 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  "To nie są łatwe sceny" - Małgorzata Lamparska opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN" o wyzwaniu, jakim była realizacja erotycznych ujęć w filmie "365 dni".
 • Magdalena Lamparska: Zagrałam w filmie "365 dni", bo lubię eksperymentować

  Magdalena Lamparska: Zagrałam w filmie "365 dni", bo lubię eksperymentować

  - Im postać bardziej odmienna ode mnie, tym ciekawiej się nad nią pracuje - twierdzi Magdalena Lamparska. Dlatego stopniowo odchodzi od ról miłej dziewczyny z sąsiedztwa. W ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni" poznamy bardziej drapieżną twarz aktorki.
 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.
 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.
 • Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

  Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

  Magdalena Lamparska promienieje! 30-letnia aktorka właśnie wróciła z podróży poślubnej i wygląda znakomicie!

Zdjęcia - Magdalena Lamparska (30)

Filmy - Magdalena Lamparska (5)

 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Aktorka uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.
 • Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Zdaniem Magdaleny Lamparskiej młodym absolwentom trudno jest dziś znaleźć pracę w zawodzie. Ona sama uważa się za szczęściarę, zadebiutowała bowiem jeszcze w czasie studiów.
 • Magdalena Lamparska w "Dzień Dobry TVN"

  Magdalena Lamparska wyjechała do USA i zagrała tam w dwóch filmach. Jak to się stało i kogo poznała w Los Angeles, aktorka opowie w programie "Dzień Dobry TVN" - emisja w sobotę, 13 lutego, oczywiście w TVN.