Magdalena Lamparska

Artykuły - Magdalena Lamparska (58)

 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.
 • Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Zdaniem Magdaleny Lamparskiej młodym absolwentom trudno jest dziś znaleźć pracę w zawodzie. Ona sama uważa się za szczęściarę, zadebiutowała bowiem jeszcze w czasie studiów. Jej zdaniem, aby zdobyć wymarzoną pracę trzeba czasem iść na kompromis, a także stale się kształcić i rozwijać.
 • Magdalena Lamparska: Rozumiem tę dziewczynę

  Magdalena Lamparska: Rozumiem tę dziewczynę

  Kiedyś recepcjonistka Marta w "Hotelu 52" oraz temperamentna Ula w "To nie koniec świata!". Teraz Magdalena Lamparska jako tytułowa niania w nowym serialu Polsatu rusza na podbój stolicy i poszukiwanie miłości. Aktorka rozwija również swoją karierę za oceanem. Niedawno wystąpiła u boku Jessiki Chastain w filmie "Azyl".
 • Lamparska gwiazdą nowego serialu Polsatu

  Lamparska gwiazdą nowego serialu Polsatu

  Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje serial "Niania w wielkim mieście" z Magdaleną Lamparską w roli głównej. Tytułowa bohaterka pomaga rozwiązywać rozmaite problemy rodzinne.
 • Magdalena Lamparska żoną gangstera

  Magdalena Lamparska żoną gangstera

  W czarnej komedii "Bez paniki, z odrobiną histerii" Magdalena Lamparska zagrała m.in. obok Stephena Baldwina i Tomasza Karolaka. Telewizyjna premiera filmu Tomasza Szafrańskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę w HBO.
 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska w roli głównej

  "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska w roli głównej

  Magdalena Lamparska zagra tytułową rolę w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Produkcja pojawi się na antenie Polsatu wiosną 2017 roku.
 • Lamparska i Dereszowska w komedii "Porady na zdrady"

  Lamparska i Dereszowska w komedii "Porady na zdrady"

  Ruszyły zdjęcia do komedii "Porady na zdrady" - nowego obrazu Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!", które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów.
 • Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Chastain w filmie "The Zookeeper's Wife". Aktorka zakończyła już zdjęcia do obrazu z innym zagranicznym aktorem - Stephenem Baldwinem.

Zdjęcia - Magdalena Lamparska (60)

Filmy - Magdalena Lamparska (8)