Magdalena Lamparska

Artykuły - Magdalena Lamparska (38)

 • Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  „W sierpniu mieliśmy być wszyscy we Włoszech, ale już wiemy, że tak się nie stanie” - zdradziła Magdalena Lamparska w rozmowie z Anną Marią Sieklucką. Aktorki wspominały też pracę na planie „365 dni”, od której zaczęła się ich przyjaźń.
 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  "To nie są łatwe sceny" - Małgorzata Lamparska opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN" o wyzwaniu, jakim była realizacja erotycznych ujęć w filmie "365 dni".
 • Magdalena Lamparska: Zagrałam w filmie "365 dni", bo lubię eksperymentować

  Magdalena Lamparska: Zagrałam w filmie "365 dni", bo lubię eksperymentować

  - Im postać bardziej odmienna ode mnie, tym ciekawiej się nad nią pracuje - twierdzi Magdalena Lamparska. Dlatego stopniowo odchodzi od ról miłej dziewczyny z sąsiedztwa. W ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni" poznamy bardziej drapieżną twarz aktorki.
 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.
 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.
 • Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

  Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

  Magdalena Lamparska promienieje! 30-letnia aktorka właśnie wróciła z podróży poślubnej i wygląda znakomicie!
 • ​Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej mąż?

  ​Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej mąż?

  Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub! Para zorganizowała tę wyjątkową uroczystość w Watykanie, a pojawili się na niej tylko najbliżsi. Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z ceremonii.
 • Magdalena Lamparska o wakacjach jej życia

  Magdalena Lamparska o wakacjach jej życia

  Rok 2017 zdecydowanie należał do Magdaleny Lamparskiej. 30-letnia aktorka zagrała główne role w serialu „Niania w wielkim mieście” oraz filmie „Porady na zdrady”.
 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.
 • Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Zdaniem Magdaleny Lamparskiej młodym absolwentom trudno jest dziś znaleźć pracę w zawodzie. Ona sama uważa się za szczęściarę, zadebiutowała bowiem jeszcze w czasie studiów. Jej zdaniem, aby zdobyć wymarzoną pracę trzeba czasem iść na kompromis, a także stale się kształcić i rozwijać.

Zdjęcia - Magdalena Lamparska (30)

Filmy - Magdalena Lamparska (10)

 • Magda Lamparska: Czego pragną kobiety? [źródło: Dzień Dobry TVN / x-news]

  Gościem „Dzień Dobry TVN” była Magdalena Lamparska, która opowiedziała o pracy na planie „365 dni”. Dlaczego zdecydowała się na udział w tym projekcie? Co według aktorki o seksualności mówi popularność książek Blanki Lipińskiej?
 • Magdalena Lamparska: Wakacje były niesamowite

  Magdalena Lamparska wspomina wakacje. - To był niesamowity czas. Po raz pierwszy z moją rodziną wybrałam się do Toskanii. Nie ukrywam, że to zawsze było moje wielkie marzenie, żeby zobaczyć tamten region - powiedziała aktorka. - Jest to też czas bardzo intensywnej pracy dla aktorów. Często produkcje dzieją się latem ze względu na pogodę - dodała.
 • Magdalena Lamparska: Trudna praca z dziećmi

  Na planie serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Aktorka uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.
 • Magdalena Lamparska: Kino było dla mnie łaskawe

  Zdaniem Magdaleny Lamparskiej młodym absolwentom trudno jest dziś znaleźć pracę w zawodzie. Ona sama uważa się za szczęściarę, zadebiutowała bowiem jeszcze w czasie studiów.