Film - Magdalena Kumorek

Artykuły - Magdalena Kumorek (14)

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.
 • Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek, znana z serialu "Przepis na życie", wydała album pt. "Śmiercie". Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty.
 • Kumorek pulchną blondynką

  Kumorek pulchną blondynką

  Magdalena Kumorek znalazła się w obsadzie dubbingu animacji "Sklep dla samobójców" Patrice'a Leconte'a. Podczas przygotowań do roli okazało się, że "odgrywana" przez nią postać jest od niej o kilka rozmiarów większa.
 • "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  9 sierpnia do kin trafi "Sklep dla samobójców" - francuska animacja w reżyserii Patrice'a Leconte'a ("Dziewczyna na moście"). W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Czesława Mozila (Zakochany), Michała Figurskiego (w roli Bezdomnego) oraz serialowe gwiazdy: Magdalenę Kumorek i Wojciecha Mecwaldowskiego.
 • Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Zdjęcia do czwartej transzy popularnego serialu TVN zakończyły się we wrześniu, co oznacza, że na jego emisję poczekamy co najmniej do wiosny. Wszyscy, którzy stęsknili się za odtwórczynią głównej roli, Magdą Kumorek, będą mieli okazję spotkać się ze swoją ulubioną aktorką dużo wcześniej, bo już 7 grudnia.
 • Grabowska w "Przepisie na życie"

  Grabowska w "Przepisie na życie"

  Trzeci sezon "Przepisu na życie" zakończył się dość dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności, jak dalej potoczą się losy Anki (Magdalena Kumorek), Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół.
 • Następczyni Brodzik?

  Następczyni Brodzik?

  Joanna Brodzik od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Teraz ma poważną konkurencję w postaci Magdy Kumorek, gwiazdy "Przepisu na życie".
 • Magdalena Kumorek - biografia

  Magdalena Kumorek urodziła się 14 sierpnia 1979 roku w Pyskowicach.
 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.
 • Dobre wyniki nowego serialu

  Dobre wyniki nowego serialu

  Pierwsze trzy odcinki serialu "Przepis na życie" przyciągnęły przed telewizory 3,06 mln widzów.