Magdalena Czerwińska

Artykuły - Magdalena Czerwińska (6)

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  10 października na ekrany kin wejdą "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, inspirująca historia prof. Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Film opowiada historię człowieka, który poświęcił całe życie, aby stać się najlepszym z lekarzy. Magdalena Czerwińska, filmowa żona profesora Religi, opowiedziała, jak przebiegała praca na planie.
 • Natalia Siwiec: Splashowy lot balonem

  Natalia Siwiec: Splashowy lot balonem

  Moda na splash wśród polskich celebrytów trwa. Gwiazdy prześcigają się w pomysłach na oblanie się wodą w jak najbardziej zaskakujący sposób. Natalia Siwiec podjęła się tego wyzwania podczas lotu balonem.
 • Wybiorą nowego Cybulskiego!

  Wybiorą nowego Cybulskiego!

  Znamy już jurorów, którzy wyłonią tegorocznego laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Szanse na to prestiżowe wyróżnienie mają: Magdalena Czerwińska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Popławska, Jakub Gierszał oraz Leszek Lichota.
 • Gotowa do aktorskich wyzwań

  Gotowa do aktorskich wyzwań

  Magdalena Czerwińska jest nominowana do Nagrody im. Zbigniewa Cybulskiego za rolę w filmie "Kret" Rafaela Lewandowskiego. To kolejne podejście aktorki do tego wyróżnienia.
 • Magdalena Czerwińska

  Magdalena Czerwińska

  Aktorka nominowana do nagrody za rolę w filmie "Kret".
 • Cybulski: To prestiżowa nagroda!

  Cybulski: To prestiżowa nagroda!

  Magdalena Czerwińska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Popławska, Leszek Lichota i Jakub Gierszał to tegoroczni nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. -To prestiżowa nagroda - przyznał Lichota, debiutant na kinowym ekranie.

Filmy - Magdalena Czerwińska (4)

 • "Ta rola jest bardzo stonowana"

  Magdalena Czerwińska została nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Kret".
 • Czy castingi w Polsce są miarodajne?

  Magdalena Czerwińska, nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Kret", o różnicach w sposobie doboru obsady nad Wisłą i nad Sekwaną.
 • Szyc: Wróżę mu wielką karierę

  My się z Rafałem (Lewandowskim - przyp. red.) znamy dosyć długo. (...) To jest niesamowicie wrażliwy, spokojny facet, czyli przeciwieństwo mnie - mówi Borys Szyc, który u Lewandowskiego zagrał w filmie "Kret". Żonę Szyca zagrała Magdalena Czerwińska.
 • "Życzę wszystkim takich debiutantów"

  Magdalena Czerwińska w filmie "DAAS" wciela się w postać żony Jakuba Golińskiego (granego przez Andrzeja Chyrę).