magazyn

Artykuły - Magazyn (695)

 • Polska w czołówce dogodnych lokalizacji logistycznych

  Polska w czołówce dogodnych lokalizacji logistycznych

  W 2017 roku rynek nieruchomości magazynowych w Polsce odnotował prawie 20-proc. przyrost powierzchni całkowitej. Eksperci wskazują, że branża będzie rozwijać się nieustająco, a według ich przewidywań, pod koniec roku łączna powierzchnia magazynowa w naszym kraju przekroczy 15 mln metrów kwadratowych.
 • Zbadają złoże soli, by zbudować magazyn gazu

  Zbadają złoże soli, by zbudować magazyn gazu

  Firma G-Drilling zbada przydatność złoża soli w Damasławku (województwo kujawsko-pomorskie) do budowy tam podziemnego magazynu gazu - podał w środę Gaz-System. Operator poinformował o podpisaniu umowy na przeprowadzenie badań.
 • W Polsce rośnie rynek magazynów samoobsługowych sejfboksów

  W Polsce rośnie rynek magazynów samoobsługowych sejfboksów

  Chociaż rynek magazynów samoobsługowych w Polsce jest w powijakach, powoli wyrasta na lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.W Polsce jest obecnie 11 tego typu magazynów, najwięcej w woj. mazowieckim, wielkopolskim i śląskim. W Europie istnie 3 tys self storage, o powierzchni 7,7 mln m2.
 • ABB modernizuje magazyn gazu, który zwiększy bezpieczeństwo energetyczne Polski

  ABB modernizuje magazyn gazu, który zwiększy bezpieczeństwo energetyczne Polski

  Kawernowy Podziemny Magazyn Gazu (KPMG) Mogilno to drugi co do wielkości podziemny magazyn gazu PGNiG SA. Technologie ABB pozwolą poprawić jego niezawodność i wydajność - firma zmodernizowała układ sprężania powietrza, a także system zarządzania magazynem, który dodatkowo objęła serwisem prewencyjnym. Po zakończeniu wieloletniego procesu inwestycji KPMG Mogilno zwiększyło swoją pojemność czynną z 407 mln m3 do 586 mln m3 gazu wysokometanowego.
 • Śledztwo - co w styczniowym numerze?

  Śledztwo - co w styczniowym numerze?

  Magazyn Śledztwo to 64-stronicowy miesięcznik zawierający historie kryminalne oparte na prawdziwych wydarzeniach. Najnowszy numer pojawi się w kioskach 20 grudnia.
 • Microsoft chce zapisywać dane w DNA

  Microsoft chce zapisywać dane w DNA

  Microsoft zamierza zawojować branżę biotechnologiczną. Gigant z Redmond chce kupić od firmy Twist Bioscience 10 mln oligonukleotydów, czyli fragmentów kwasów nukleinowych.
 • Goodman rozbudowuje Kraków Airport Logistics Centre

  Goodman rozbudowuje Kraków Airport Logistics Centre

  Goodman, globalny ekspert w dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę magazynu spekulacyjnego o powierzchni 12 000 m kw. w ramach Goodman Kraków Airport Logistics Centre (KALC), największej inwestycji logistycznej w Małopolsce. Obiekt zostanie oddany do użytku na koniec II kwartału 2016 r.
 • Śledztwo: Co w kwietniowym numerze?

  Śledztwo: Co w kwietniowym numerze?

  Magazyn Śledztwo to 64-stronicowy miesięcznik zawierający historie kryminalne oparte na prawdziwych wydarzeniach. Najnowszy numer jest już dostępny w kioskach.
 • Jak wygląda Playboy bez nagich zdjęć? Właśnie tak

  Jak wygląda Playboy bez nagich zdjęć? Właśnie tak

  W październiku ubiegłego roku Playboy zapowiedział, że kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet na stronach magazynu. Te kontrowersyjne zmiany miały nastąpić od marcowego wydania. Efekt? Oceńcie sami.

Filmy - Magazyn (9)

 • Magazyn filmowy "Zoom"

  Przedstawiamy nową, polską komedię romantyczną "Jak żyć" oraz pierwszą trójkę najbogatszych aktorów według magazynu "Forbes".
 • Magazyn filmowy "Zoom"

  Czym jest "palec zagłady"? Dowiecie się oglądając film "Kung Fu Panda". W tym programie także KONKURS Z NAGRODAMI!
 • Magazyn motoryzacyjny ABS

  Volkswagen golf GT, audi A3 quattro oraz wyczynowy seat leon cupra to bohaterowie tego odcinka programu ABS.
 • Magazyn filmowy "Zoom"

  Zobacz najnowsze wydanie programu filmowego INTERIA.TV!