Kobieta - macierzyństwo

Artykuły - Macierzyństwo (127)

 • Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się przygotowaniami do jesieni. Zajęła się robieniem czapek na drutach?
 • Matki, które mogą wszystko

  Matki, które mogą wszystko

  Nie szukają powodów, lecz znajdują sposoby. Kiedy życie sprawia, że nie mogą iść drogą, którą wybrały, decydują się na inną. Nie złamały ich ani śmierć, ani choroba. Wiedzą, że będzie dobrze i zrobią wszystko, by tak było.
 • Matki Polki: Przyjmują pomoc, ale niechętnie

  Matki Polki: Przyjmują pomoc, ale niechętnie

  Tylko 54 proc. polskich mam przyznaje, że doceniają pomoc innych – wynika z raportu „Dziękuję Ci, mamo” przygotowanego na zlecenie firmy P&G. Dlaczego wolimy wszystko robić same?
 • Dziecko nie jest całym ich światem

  Dziecko nie jest całym ich światem

  Wiele młodych mam powtarza, że dziecko jest „całym ich światem” lub stało się „pępkiem ich świata”. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Aż 73 proc. mam przyznało, że dobre kontakty z rodziną i znajomymi są dla nich ważne i nie chciałyby z nich rezygnować - wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy P&G w ramach kampanii „Dziękuję ci, mamo”.
 • Cenny czas Matek Polek

  Cenny czas Matek Polek

  Aż 91 proc. polskich matek przyznaje, że czas wolny jest dla nich bardzo ważny – wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy Procter&Gamble w ramach kampanii „Dziękuję Ci Mamo”.
 • Polki: Bycie matką jest trudniejsze niż dawniej

  Polki: Bycie matką jest trudniejsze niż dawniej

  Aż 56 proc. Polek uważa, że dziś macierzyństwo jest bardziej skomplikowane niż w przeszłości – wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy Procter&Gamble w ramach kampanii „Dziękuję Ci Mamo”.
 • Macierzyństwo na medal

  Macierzyństwo na medal

  Wyniki światowego raportu „Być Mamą” firmy Procter & Gamble.
 • Nie mam dziecka. Jestem złą kobietą?

  Nie mam dziecka. Jestem złą kobietą?

  "Kiedy w końcu będziesz mieć dziecko?" - to pytanie słyszą kobiety, które według innych osiągnęły już wiek, kiedy powinny założyć rodzinę. Czy wynika to tylko z troski? - Przypisujemy bardzo wiele negatywnych cech kobietom, które nie decydują się na dziecko - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" psycholog Małgorzata Ohme. - Jeżeli ktoś nie czuje, że chce mieć dzieci, to niech nie robi nic pod wpływem innych, bo nikomu to na
 • Wzór na mamę idealną...

  Wzór na mamę idealną...

  …tak naprawdę nie istnieje. Jeśli jednak poznasz temperament swój i dziecka, łatwiej unikniesz wychowawczych wpadek.
 • Katarzyna Glinka: Mój 3-letni syn daje mi popalić

  Katarzyna Glinka: Mój 3-letni syn daje mi popalić

  Katarzyna Glinka wyznaje zasadę, że dzieci najlepiej wychowywać konsekwentnie i stawiać im granice. Aktorka w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że jej 3-letni synek Filip ma "krnąbrny charakter i daje popalić". - Staram się być konsekwentną. Dużo lepiej dzieci chowają się i rozumieją świat kiedy stawia im się bariery - powiedziała Glinka.