Maciej Rock

Artykuły - Maciej Rock (24)

 • ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?
 • "Ustawka" w "Idolu"? Jest odpowiedź

  "Ustawka" w "Idolu"? Jest odpowiedź

  Sporo emocji w ostatnim odcinku "Idola" wzbudził występ Marceliny Bednarskiej, którą na przesłuchania zaprosił w ostatniej chwili prowadzący Maciej Rock. Sprawa wzbudziła podejrzenia wśród widzów, którzy zarzucają stacji "ustawkę".
 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?
 • "Idol" powraca! Kogo byś chciał zobaczyć w jury?

  "Idol" powraca! Kogo byś chciał zobaczyć w jury?

  Jak już informowaliśmy, po 12 latach na antenę powraca "Idol" - reklamowany jako "pierwszy talent show w Polsce". Obsada jury wciąż jest tajemnicą, ale w naszej ankiecie możesz zagłosować na swojego faworyta. Może ktoś z tego grona znajdzie się w składzie jury?
 • "Idol": Maciej Rock wraca jako prowadzący

  "Idol": Maciej Rock wraca jako prowadzący

  "Idol" wróci na antenę Polsatu wiosną 2017 roku. Stacja właśnie oficjalnie potwierdziła spekulacje pojawiające się w mediach od kilku miesięcy, publikując pierwszy zwiastun programu.
 • Maciej Rock: Specjalista od kanapek

  Maciej Rock: Specjalista od kanapek

  Angażuje się w wychowywanie swoich trzech pociech, ale nie radzi sobie z gotowaniem... "Na szczęście babcia mieszka niedaleko" - mówi Maciej Rock, prowadzący "Must Be The Music". "Jestem bardzo dobry w przygotowywaniu kanapek" - dodaje usprawiedliwiająco...
 • Maciej Rock i "Tata sam w domu"

  Maciej Rock i "Tata sam w domu"

  1 września Czwórka rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego "Tata sam w domu", którego gospodarzem będzie Maciek Rock. W programie ojcowie mierzą się z zadaniami, z jakimi na co dzień bez mrugnięcia okiem radzą sobie ich żony.
 • Maciej Rock: Prywatnie baluję z dziećmi

  Maciej Rock: Prywatnie baluję z dziećmi

  Ma wizerunek niepoprawnego luzaka. Mało kto wie, że prezenter jest ojcem trojga dzieci.
 • Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Jest gwiazdą telewizji, a teraz jeszcze dodatkowo...księciem! Maciej Rock zdradza sekrety postaci, której użycza głosu w filmie "Królowa Śniegu".
 • Sykut i Rock mieli problem z policją

  Sykut i Rock mieli problem z policją

  Paulina Sykut i Maciej Rock, podczas kręcenia najnowszego spotu do "Must be the music" zostali wylegitymowani przez stołeczną policję.