Maciej Kurzajewski

Artykuły - Maciej Kurzajewski (32)

 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski do niedawna pracowali razem na planie programu "To był rok". Teraz spotkali się na czacie na żywo i opowiedzieli, jak wyglądało nagrywanie ostatnich odcinków programu, które realizowano już w trakcie trwania pandemii.
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o przyczynach rozwodu

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o przyczynach rozwodu

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski uchodzili przez lata za małżeństwo idealne. Dlatego wieść o ich rozwodzie odbiła się w mediach szerokim echem.
 • Maciej Kurzajewski: Otwarty na innych

  Maciej Kurzajewski: Otwarty na innych

  Jest znakomitym dziennikarzem sportowym. Sprawdza się też w roli gospodarza programów rozrywkowych. Jako prowadzący show "Czar par" kibicuje uczestnikom. "Ciekawie jest obserwować tak różne związki" – przyznaje. Spełnia się nie tylko w pracy, ale też jako tata dwóch synów.
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska komentuje doniesienia o rozwodzie z mężem

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska komentuje doniesienia o rozwodzie z mężem

  Znany dziennikarz sportowy i prezenter telewizyjny Maciej Kurzajewski rozstaje się ze swoją żoną po 23 latach małżeństwa. – Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci – komentuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska w prześwitującej bluzce

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska w prześwitującej bluzce

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska zjawiła się na zamkniętym pokazie marki „Patrizia Pepe”. Jej stylizacja niestety nie należała do udanych.
 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Po 23 latach przerwy „Czar par” wrócił na antenę Telewizji Polskiej. Zdaniem Macieja Kurzajewskiego program jest robiony z rozmachem i ma bardziej nowoczesny, widowiskowy charakter. Jego zaletą są uczestnicy – pełni pozytywnej energii, budzący sympatię i nastawieni na zaciętą, ale zdrową rywalizację. Dziennikarz nie ma wątpliwości, że dzięki odświeżonej formule teleturniej ponownie okaże się sukcesem TVP.
 • Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  Szczerość i gotowość do pójścia na kompromis - to niektóre z kwestii, które zdaniem Macieja Kurzajewskiego decydują o udanym związku. Tej jesieni jako prowadzący "Czaru par" wgłębi się w filozofię szczęścia 14 par, które dostały się do tego programu.
 • Poznaliśmy nowego prowadzącego "Czar Par"

  Poznaliśmy nowego prowadzącego "Czar Par"

  Kultowy program "Czar par" po 23 latach wraca na antenę TVP. Stacja zdradziła właśnie, kto poprowadzi show w nowej odsłonie. Gospodarzem program został dziennikarz TVP Sport, Maciej Kurzajewski.
 • Maciej Kurzajewski: Przekazać atmosferę igrzysk

  Maciej Kurzajewski: Przekazać atmosferę igrzysk

  To piąte zimowe igrzyska, podczas których Maciej Kurzajewski będzie pełnić honory gospodarza studia olimpijskiego, i przez wszystkie te lata praca dostarcza mu mnóstwa radości. Dzięki niemu i my poczujemy się jak na koreańskich arenach medalowych zmagań. W jego towarzystwie mocniej zaciśniemy kciuki - przed nami aż 200 godzin superemocji!
 • Maciej Kurzajewski: To jego koniec w TVP?

  Maciej Kurzajewski: To jego koniec w TVP?

  Przestał był gospodarzem show "Świat się kręci" i został odsunięty od prowadzenia programów sportowych. Jak długo będzie jeszcze siedział na ławce rezerwowych?

Filmy - Maciej Kurzajewski (2)