Maciej Kawulski

Artykuły - Maciej Kawulski (25)

 • Maciej Kawulski: Ludzkiej natury nie da się oszukać

  Maciej Kawulski: Ludzkiej natury nie da się oszukać

  Kiedyś był znany jako chłopak Edyty Herbuś, dziś słynie z organizacji gal MMA i coraz lepiej radzi sobie jako reżyser. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie mógł organizować imprez sportowych ani kręcić filmów, ale nie narzeka na swój los. Przeciwnie, Maciej Kawulski przyszłość branży filmowej, muzycznej i gastronomicznej widzi w jasnych barwach. Jego zdaniem ludzie wrócą do kin, restauracji, hal sportowych i koncertowych, bo wspólne przeżywanie takich wydarzeń leży w naturze człowieka.
 • Edyta Herbuś zagra w filmie byłego partnera

  Edyta Herbuś zagra w filmie byłego partnera

  Gdy w 2009 roku byli parą, Maciej Kawulski zajmował się organizowaniem zawodów MMA, a Edyta Herbuś była tancerką, która dopiero stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Teraz, po 11 latach od ich rozstania, spotkali się na planie filmowym nowej produkcji Netfliksa „Jak pokochałam gangstera”. On jest reżyserem tej produkcji, ona gra w niej jedną z ról. „Na pewno świetny film będzie!” - zapewnia na swoim Instagramie Edyta Herbuś.
 • KSW 58. Jakie kary dla uczestników awantury po walce Musajew - Juriszić?

  KSW 58. Jakie kary dla uczestników awantury po walce Musajew - Juriszić?

  Najwięcej emocji po KSW 58 wzbudziło nie tylko sensacyjne zwycięstwo Daniela Torresa, ale też awantura pomiędzy Szamilem Musajewem oraz Uroszem Jurisziciem i ich narożnikami. Sternicy polskiej federacji nie ukrywają, że posypią się kary.
 • MMA. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski: Na KSW 55 będą grube nazwiska

  MMA. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski: Na KSW 55 będą grube nazwiska

  Za nami gala KSW 54, podczas której oglądaliśmy między innymi ostatnią walkę Mateusza Gamrota, debiut Izu Ugonoha w organizacji KSW, a także wyśmienity bój Sebastiana Rajewskiego. Przebieg sobotnich walk, a także niespodzianki związane z następną edycją gali KSW skomentowali właściciele organizacji - Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.
 • MMA. KSW przygotowało trzy warianty organizacji gal

  MMA. KSW przygotowało trzy warianty organizacji gal

  Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski zdradził plany federacji na czas pandemii koronawirusa. Organizuje przygotowała trzy warianty.
 • MMA. Izu Ugonoh zamienia boks na walki w klatce

  MMA. Izu Ugonoh zamienia boks na walki w klatce

  Pogłoski stały się faktem. Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski potwierdził, że Izu Ugonoh, który zakończył rozdział pod tytułem "boks zawodowy", związał się z największą w naszym kraju organizacją mieszanych sztuk walki.
 • Mamed Chalidow wystąpi na gali KSW 42. Organizacja czeczeńskiego biznesmena komentuje

  Mamed Chalidow wystąpi na gali KSW 42. Organizacja czeczeńskiego biznesmena komentuje

  Ta decyzja na przesądza, jak będzie wyglądała dalsza kariera Mameda Chalidowa w klatce mieszanych sztuk walki. Na razie polski wojownik, rodem z Czeczenii, zaakceptował jeden pojedynek o wielką stawkę. Mieszkający w Olsztynie "Kanibal z Groznego" zmierzy się 3 marca w Łodzi z innym mistrzem KSW Tomaszem Narkunem, ale niewykluczone, że w przyszłości będzie wchodził do klatki swojej macierzystej organizacji ACB.
 • MMA w Telewizji Polskiej? Szef sportu arbitralnie zabrał głos

  MMA w Telewizji Polskiej? Szef sportu arbitralnie zabrał głos

  Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski zabrał zdecydowany głos w sprawie przyszłości mieszanych sztuk walki na antenach Telewizji Polskiej. Na reakcję nie trzeba było długo czekać, a pospieszył z nią jeden ze współwłaścicieli federacji KSW Maciej Kawulski.
 • Artur Szpilka chce w przyszłym roku zadebiutować w klatce KSW

  Artur Szpilka chce w przyszłym roku zadebiutować w klatce KSW

  Pięściarz Artur Szpilka od dłuższego czasu "romansuje" z najpopularniejszą w naszym kraju federacją mieszanych sztuk walki, czyli KSW. Do tej pory wydawało się, że bokser ma do zrealizowania jeszcze wiele celów w ringu, a dopiero później zdecyduje się przenieść karierę do klatki. Teraz okazuje się, że debiut wieliczanina w oktagonie może nastąpić wcześniej niż wszystkim się wydawało.
 • Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  W sportach walki, w którym zaciekłą rywalizację o kibiców i popularność toczą pięściarze z zawodnikami MMA, coraz częstsze staje się wyzywanie na pojedynek jednych zawodników przez drugich. Na polskim podwórku gotowość skrzyżowania rękawic w ringu właśnie zgłosili były bokserski mistrz Europy Mateusz Masternak oraz mistrz wagi półciężkiej federacji KSW Tomasz Narkun.

Filmy - Maciej Kawulski (8)