Maciej Dowbor

Artykuły - Maciej Dowbor (85)

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Końcówka lutego to dla polskich gwiazd i celebrytów bardzo intensywny czas. Dzień po gali rozdania Telekamer odbyła się impreza ramówkowa telewizji Polsat.
 • Joanna Koroniewska urodziła!

  Joanna Koroniewska urodziła!

  Aktorka i Maciej Dowbor w końcu doczekali się drugiego dziecka! Joanna Koroniewska na swoim Instagramie podzieliła się wieścią, że na świat przyszła druga pociecha. Szczęśliwa mama nie omieszkała też przy okazji zdradzić, czy 8-letnia Janinka ma teraz siostrę czy też brata.
 • Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  W finałowym odcinku "#Supermodelki Plus Size" dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań, ekspertka programu Macademian Girl.
 • ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?
 • Kto poprowadzi finał "Hell's Kitchen"? Nie będzie to Paulina Sykut-Jeżyna

  Kto poprowadzi finał "Hell's Kitchen"? Nie będzie to Paulina Sykut-Jeżyna

  Już we wtorek, 22 listopada, wielki finał szóstej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Po raz pierwszy nie poprowadzi go Paulina Sykut-Jeżyna. Zastąpi ją gwiazda, która pojawiła się w programie w tym sezonie. Kto to taki?
 • Maciej Dowbor: Prowadzący jest jak spinacz

  Maciej Dowbor: Prowadzący jest jak spinacz

  Maciej Dowbor lubi się sprawdzać na estradzie, ale i w ekstremalnych zawodach dla twardzieli.
 • Maciej Dowbor: Sylwestrowa impreza wymaga pracy

  Maciej Dowbor: Sylwestrowa impreza wymaga pracy

  Maciej Dowbor po raz 10. poprowadzi sylwestrowy koncert telewizji Polsat. Twierdzi, że lubi atmosferę tych imprez, mimo że wymagają one ogromnego nakładu pracy. Zdaniem prezentera największy stres związany jest z tym, żeby nie przegapić nadejścia północy oraz utrzymaniem tempa imprezy po noworocznym toaście.
 • Maciej Dowbor: Miałem koszmar, że wychodzę na scenę nagi

  Maciej Dowbor: Miałem koszmar, że wychodzę na scenę nagi

  Jak co roku, Maciej Dowbor wzniesie noworoczny toast z widzami Polsatu. Zobaczymy go na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Katowicach. Prezenter opowiedział o niecodziennych sytuacjach, z którymi musiał się zmierzyć, prowadząc koncerty plenerowe.
 • Maciej Dowbor o kulisach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Maciej Dowbor o kulisach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. Niezmieniony pozostał sympatyczny duet prowadzących: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, który zdradził nam, czy żałuje swojego występu w... szpilkach!

Zdjęcia - Maciej Dowbor (4)

Filmy - Maciej Dowbor (2)

 • Gwiazdy stare i nowe

  Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Do jednego z warszawskich klubów licznie przybyły dobrze znane i sprawdzone gwiazdy stacji oraz debiutujący w gwiazdozbiorze Niny Terentiew, m.in. Krystyna Mazurówna.
 • Majstersztyk

  Maciej Dowbor opowiada o swoich wrażeniach z pokazu kolekcji Deni Cler w Pałacu w Wilanowie.