Maciej Dowbor

Artykuły - Maciej Dowbor (47)

 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach społecznościowych. Powód? "Strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia" - powiedział dziennikarz. Aferę, która rozpętała się po tej wypowiedzi, zakończył podczas rozmowy z Katarzyną Dowbor. Ale postawił jej pewne warunki.
 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  Niedawno Maciej Dowbor razem z żoną, aktorką Joanną Koroniewską założyli kanał na YouTubie, który nosi nazwę "Dowbory Be Happy". Małżeństwo regularnie publikuje na nim filmy, które w żartobliwy sposób ukazują codzienne sytuacje z ich życia - to, jak ćwiczą, podróżują czy spędzają czas wolny od pracy. Dziennikarz tłumaczy, że projekt pomaga im w kreowaniu własnego wizerunku. Dzięki niemu mogą również mieć stały kontakt z fanami.
 • Maciej Dowbor: Jestem brutalny w utrzymywaniu prywatności moich dzieci

  Maciej Dowbor: Jestem brutalny w utrzymywaniu prywatności moich dzieci

  Dziennikarz wraz z żoną, aktorką Joanną Koroniewską, aktywnie działają w mediach społecznościowych. Dowbor tłumaczy, że publikowanie sporej liczby zdjęć i filmów prezentujących ich codzienne życie jest świadomym działaniem, które paradoksalnie ma na celu ochronę prywatności. Dzięki temu ma on bowiem większą kontrolę nad wiadomościami, które przenikają do sfery publicznej.
 • Beata Sadowska i Maciej Dowbor: Co ich łączy?

  Beata Sadowska i Maciej Dowbor: Co ich łączy?

  Oboje są prezenterami i oboje kochają sport: ona - Beata Sadowska - bieganie, on - Maciej Dowbor - triathlon. W sobotę we Wrocławiu odbędzie się nocny półmaraton, w niedzielę stolica zmierzy się nie tylko z bieganiem, ale i pływaniem oraz jazdą na rowerze.
 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Końcówka lutego to dla polskich gwiazd i celebrytów bardzo intensywny czas. Dzień po gali rozdania Telekamer odbyła się impreza ramówkowa telewizji Polsat.
 • Joanna Koroniewska urodziła!

  Joanna Koroniewska urodziła!

  Aktorka i Maciej Dowbor w końcu doczekali się drugiego dziecka! Joanna Koroniewska na swoim Instagramie podzieliła się wieścią, że na świat przyszła druga pociecha. Szczęśliwa mama nie omieszkała też przy okazji zdradzić, czy 8-letnia Janinka ma teraz siostrę czy też brata.
 • Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  Macademian Girl i Maciej Dowbor poprowadzą finał "#Supermodelki Plus Size"

  W finałowym odcinku "#Supermodelki Plus Size" dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań, ekspertka programu Macademian Girl.
 • ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?
 • Kto poprowadzi finał "Hell's Kitchen"? Nie będzie to Paulina Sykut-Jeżyna

  Kto poprowadzi finał "Hell's Kitchen"? Nie będzie to Paulina Sykut-Jeżyna

  Już we wtorek, 22 listopada, wielki finał szóstej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Po raz pierwszy nie poprowadzi go Paulina Sykut-Jeżyna. Zastąpi ją gwiazda, która pojawiła się w programie w tym sezonie. Kto to taki?
 • Maciej Dowbor: Prowadzący jest jak spinacz

  Maciej Dowbor: Prowadzący jest jak spinacz

  Maciej Dowbor lubi się sprawdzać na estradzie, ale i w ekstremalnych zawodach dla twardzieli.

Zdjęcia - Maciej Dowbor (2)

Filmy - Maciej Dowbor (3)