Maciej Dowbor

Artykuły - Maciej Dowbor (63)

 • Koniec "Domówki u Dowborów"? Para została okradziona!

  Koniec "Domówki u Dowborów"? Para została okradziona!

  W nocy po przegranym przez polskich piłkarzy meczu na Euro 2020 Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska ogłosili na Instagramie, że ukradziono im luksusowe auto. Prezenter show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" początkowo najbardziej żałował pozostawionej w aucie nowej rakiety tenisowej. Teraz okazuje się, że zginął również laptop, którego małżeństwo używa do realizacji popularnego programu internetowego z udziałem zaprzyjaźnionych gwiazd.
 • Joanna Koroniewska pokazała córkę! Do kogo jest podobna?

  Joanna Koroniewska pokazała córkę! Do kogo jest podobna?

  Joanna Koroniewska pochwaliła się sukcesem swojej starszej córki - Janiny, publikując przy okazji jej zdjęcie. Nastolatka zdała egzamin II stopnia w szkole muzycznej, ale nie to stało się tematem komentarzy fanów. Ich uwagę przykuła niezwykła uroda córki Koroniewskiej.
 • Maciej Dowbor zażartował z prezydenta Dudy. Wylała się na niego fala hejtu

  Maciej Dowbor zażartował z prezydenta Dudy. Wylała się na niego fala hejtu

  Po tym, jak Maciej Dowbor zażartował ze słynnego już fragmentu wywiadu z prezydentem Andrzejem Dudą, na dziennikarza wylała się fala hejtu. Atak nie dotyczył samego prezentera, ale także jego rodziny.
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Czy z wyjazdu na wakacje z dziećmi trzeba się tłumaczyć? Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uznali, że powinni. Gwiazdorska para, która wybrała się z córkami na Wyspy Kanaryjskie, spodziewając się zalewu nieprzychylnych komentarzy internautów, postanowiła uprzedzić ten atak.
 • ​Maciej Dowbor boi się, że przyniesie wstyd córce

  ​Maciej Dowbor boi się, że przyniesie wstyd córce

  ​Maciej Dowbor martwi się tym, że jego córka ma opowiedzieć w szkole, czym zajmują się jej rodzice i pokazać ich zdjęcia. Tymczasem jej mama, czyli Joanna Koroniewska chodzi w seksownej bieliźnie przed setkami ludzi w teatrze, a tata czasami przebiera się za kobietę i śpiewa cienkim głosem...
 • ​Zaniedbanie Macieja Dowbora wzbudziło niepokój fanek

  ​Zaniedbanie Macieja Dowbora wzbudziło niepokój fanek

  Od wybuchu pandemii Maciej Dowbor pozwala sobie na większą nonszalancję w kwestii wyglądu. Między innymi zapuścił długie włosy i rzadko goli twarz. Gdy na instagramowym profilu wypomniano mu, że się nieco zaniedbał i postarzał, odparował, że nie zamierza farbować włosów, ani "ostrzykiwać się botoksem".
 • Maciej Dowbor: Fałszywe konto na Tinderze

  Maciej Dowbor: Fałszywe konto na Tinderze

  Ledwie ucichła medialna burza po publikacji w jednym z tygodników zdjęć Joanny Koroniewskiej całującej Piotra Gąsowskiego, a już pojawia się kolejny powód do plotek. Jedna z internautek odkryła na Tinderze w Wielkiej Brytanii zdjęcie Macieja Dowbora. Myli się jednak ten, kto myśli, że popularny prezenter szuka na Wyspach okazji do romansu. Okazuje się, że ktoś bezprawnie wykorzystuje jego wizerunek w tym serwisie randkowym.
 • Maciej Dowbor: Mąż idealny?

  Maciej Dowbor: Mąż idealny?

  Na początku stycznia Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor zdradzili na Instagramie, jakie postanowienia noworoczne mają na ten rok. Dziennikarz deklarował, że chce być lepszy dla swojej żony i bardziej uważny na jej potrzeby. Jak się okazuje, ten cel Dowbor konsekwentnie realizuje. W rywalizacji o tytuł męża roku ma jednak poważnego konkurenta. Idealnym partnerem dla swojej ukochanej jest bowiem także Mikołaj Roznerski. Tak przynajmniej twierdzi.
 • Maciej Dowbor zadebiutował jako muzyk

  Maciej Dowbor zadebiutował jako muzyk

  Maciej Dowbor opublikował na Instagramie autorskie wykonanie piosenki "Weź nie pytaj" Pawła Domagały. Dziennikarz nie tylko zaśpiewał, ale też grał przy tym na ukulele.
 • ​Maciej Dowbor zadebiutował jako muzyk

  ​Maciej Dowbor zadebiutował jako muzyk

  We wtorkowy wieczór, 24 listopada, dwie godziny przed startem kolejnego odcinka cyklu "Domówka u Dowborów", jego współautor zdecydował się na oryginalny sposób zachęcenia widzów do oglądania. Maciej Dowbor opublikował na Instagramie autorskie wykonanie piosenki "Weź nie pytaj" Pawła Domagały.

Zdjęcia - Maciej Dowbor (2)

Filmy - Maciej Dowbor (4)

 • Najzgrabniejsze nogi 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  W drugim odcinku show Piotr Gawron-Jedlikowski wcielił się w piosenkarkę CC Catch, która swoją popularność zdobyła w latach 80-tych. Zaśpiewał(a) piosenkę „Heartbreak hotel”. Jednak to, co zwróciło największą uwagę prowadzącego, jury i uczestników, to... nogi Piotra! - Piotr, masz zgrabne nogi, mówili ci to już? – zapytał Maciej Dowbor. - Ktoś tam, coś wspomniał... – odpowiedział Piotr. - I musiałem je do tego występu ogolić. - To ja życzę ci miłego skakania i pląsania w szpilkach. Nie będzie lekko - dodał Maciej. Kasia Skrzynecka pozazdrościła Piotrowi wszystkiego i tak podsumowała jego występ: - Jesteś śliczna, młoda, cholernie zgrabna, seksowna i bardzo ładnie śpiewasz! Nie będę Cię oceniać, z zawiści! Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oglądajcie w piątki o godzinie 20:00 w Polsacie!
 • Maciej Dowbor: Nie jesteśmy z żoną tacy, na jakich kreują nas media

 • Gwiazdy stare i nowe

  Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Do jednego z warszawskich klubów licznie przybyły dobrze znane i sprawdzone gwiazdy stacji oraz debiutujący w gwiazdozbiorze Niny Terentiew, m.in. Krystyna Mazurówna.
 • Majstersztyk

  Maciej Dowbor opowiada o swoich wrażeniach z pokazu kolekcji Deni Cler w Pałacu w Wilanowie.