Maciej Baran

Artykuły - Maciej Baran (10)

• Kubica, niespodzianka w Oslo i Rosjanie w strachu... Najchętniej komentowane tematy

​Skandal po konferencji Roberta Kubicy, Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo, afera mięsna w Białej Rawskiej i zaskakujące słowa ministra Sikorskiego - przypominamy tematy, które wzbudziły ostatnio wasze największe zainteresowanie i zdobyły największą ilość komentarzy.
  • Znamy pilota Roberta Kubicy na ten sezon!

Znamy pilota Roberta Kubicy na ten sezon!

Jak się dowiedzieliśmy wczoraj wieczorem, po podpisaniu kontraktu z Citroenem sprecyzowały się wreszcie ostatecznie plany najlepszego polskiego kierowcy. Robert Kubica wystartuje w tym roku w cyklu WRC2, rozgrywanym w ramach Rajdowych Mistrzostw Świata, Citroenem DS3 RRC, a jego pilotem będzie krakowianin Maciej Baran.
  • 50 kilometrów bez wspomagania

50 kilometrów bez wspomagania

Michał Sołowow i Maciej Baran (Peugeot 207 S2000) zajęli 14 miejsce w klasyfikacji generalnej 36. Rajdu Mille Miglia - drugiej rundy tegorocznych Mistrzostw Europy.
  • "Dostał" światłami, ale jechał dalej! Film

"Dostał" światłami, ale jechał dalej! Film

Wicemistrzowie kraju Michał Sołowow i Maciej Baran (ford fiesta S2000) zajęli szóste miejsce w 46. Arctic Lapland Rally (Rajd Arktyczny), pierwszej rundzie mistrzostw Finlandii.
  • Duży sukces Polaków!

Duży sukces Polaków!

Michał Sołowow i pilot Maciej Baran zdobyli w niedzielę tytuły rajdowych wicemistrzów Europy zajmując trzecie miejsce w Rajdzie Antibes we Francji.
  • Sołowow drugi w Chorwacji

Sołowow drugi w Chorwacji

Michał Sołowow, jadący z pilotem Maciejem Baranem samochodem Peugeot 207 S2000, zajął drugie miejsce w zakończonym w sobotę Rajdzie Chorwacji, eliminacji mistrzostw Europy.
  • Z evo do punto!

Z evo do punto!

Wicemistrzowie Polski Michał Sołowow i Maciej Baran rozpoczynają współpracę z Fiatem.
  • Basso zwycięża, Sołowow bez punktów

Basso zwycięża, Sołowow bez punktów

Polska załoga Michał Sołowow/Maciej Baran (renault clio Super 1600) zajęła dwunaste miejsce w klasyfikacji generalnej Ypres Rally, rundy Rajdowych Mistrzostw Europy. Belgijskie zawody wygrali reprezentanci fabrycznego zespołu Fiata, Włosi Giandomenico Basso oraz Mitia Dotta w punto super 2000.
  • Prolog dla Biernackiego

Marcin Biernacki i Krzysztof Gęborys, jadący Mitsubishi Lancerem Evo6, uzyskali najlepszy rezultat na prologu Rajdu Kormoran. Warszawska załoga pokonała widowiskową próbę, rozgrywaną na stadionie Stomilu Olsztyn, w czasie 1:17,3 i okazała się najszybsza. Drugą pozycję zajęli Zbigniew Gabryś i Maciej Baran również jadący Mitsubishi Lancerem Evo6. Trzeci rezultat odnotowali Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja w Seacie Cordoba WRC.
  • Barbórka dla Bębenka

Michał Bębenek i Jarosław Baran jadący Mitsubishi Lancerem Evo VI wygrali XXIX Rajd Cieszyńska Barbórka, zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w grupie N. Drugie miejsce i pierwsze w grupie A zajęli Damian Gielata i Maciej Baran jadący Toyotą Corollą WRC. Na trzecim miejscu ukończyli imprezę Michał Sołowow z Emilem Horniackiem (Mitsubishi Lancer Evo VI).