Macademian Girl

Artykuły - Macademian Girl (12)

 • Macademian Girl: Prowadzenie bloga to nie jest praca dla leniwych!

  Macademian Girl: Prowadzenie bloga to nie jest praca dla leniwych!

  Zawsze ciągnęło ją do telewizji. Blogerka Tamara Gonzalez Perea, bardziej znana jako Macademian Girl, zadebiutuje w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. Jej partnerem będzie Robert El Gendy.
 • Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Kto zastąpił Joannę Racewicz?

  Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Kto zastąpił Joannę Racewicz?

  ​W niedzielny poranek, 10 czerwca, "Pytanie na śniadanie" poprowadziła Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Para zapowiedziała, że w końcu znalazło się zastępstwo za zwolnioną przez TVP Joannę Racewicz. Nie uwierzycie, kto został nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"!
 • Macademian Girl ćwiczy poledance w samej bieliźnie

  Macademian Girl ćwiczy poledance w samej bieliźnie

  Macademian Girl (a właściwie Tamara Gonzales Perea) jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej wyrazistych polskich blogerek modowych.
 • Macademian Girl w kusym szlafroku

  Macademian Girl w kusym szlafroku

  Macademian Girl jest jedną z najpopularniejszych (a co za tym idzie – najlepiej zarabiających) polskich blogerek. Oryginalna uroda i odważne podejście do mody zagwarantowały jej rzeszę wiernych fanów.
 • Macademian Girl zaszalała ze stylizacją

  Macademian Girl zaszalała ze stylizacją

  Macademian Girl jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Tamara Gonzales Perea (bo tak nazywa się naprawdę) od początku wyróżniała się oryginalnymi, kolorowymi stylizacjami i egzotyczną urodą, którą zawdzięcza ojcu pochodzącemu z Panamy.
 • Macademian Girl w programie "#Supermodelka Plus Size"

  Macademian Girl w programie "#Supermodelka Plus Size"

  Tamara Gonzalez Perea, bardziej znana pod pseudonimem Macademian Girl, autorka jednego z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce, będzie jednym z ekspertów w programie "#Supermodelka Plus Size".

Filmy - Macademian Girl (1)