Macademian Girl

Artykuły - Macademian Girl (10)

Filmy - Macademian Girl (3)

  • Macademian Girl o rasizmie, który ją dotknął

    Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, nie miała łatwego dzieciństwa. Ze względu na latynoską urodę (jej tata pochodził z Panamy) była prześladowana przez rówieśników, którzy nie szczędzili jej wulgarnych wyzwisk. W rozmowie z Wideoportalem Tamara wypowiedziała się na temat tych przykrych zdarzeń. Jak jest obecnie? - Kiedy byłam dzieckiem, dotknął mnie rasizm. Rasizm jest przestępstwem ściganym z urzędu w Polsce. Gdyby teraz ktoś takie komentarze, jakimi byłam obrzucana jako dziecko, względem mnie kierował, to po prostu bym zgłosiła sprawę do prokuratury - stwierdziła. Tamara uważa, że każdy ma prawo do swojej opinii, na przykład dotyczącej jej wyglądu. W tych przypadkach nie reaguje tak mocno. - Jestem osobą publiczną i muszę brać pod uwagę, że jestem poddawana ocenie. Kwestia tego, jaka to jest ocena i czy jest to po prostu obelga - wyznała blogerka.
  • Tamara Gonzalez Perea: Udział w "Tańcu z gwiazdami" jest dla mnie bardzo trudny

    Z tańcem towarzyskim nigdy nie miałam nic wspólnego - mówi Tamara Gonzalez Perea.​ Blogerka przyznaje, że już pierwsze treningi z Rafałem Maserakiem mocno sprowadziły ją na ziemię.
  • ​Tamara Gonzalez Perea: Dobrze się czuję w telewizji

    ​Tamara Gonzalez Perea polubiła pracę w telewizji i dobrze się czuje na małym ekranie. Za swoje naturalne środowisko uważa jednak internet, który zapewnia jej bardziej bezpośredni kontakt z odbiorcami.