Biznes - Lwów

Artykuły - Lwów (14)

 • Mer Lwowa chce wywozić śmieci do Polski

  Mer Lwowa chce wywozić śmieci do Polski

  Mer Lwowa Andrij Sadowy, którego miasto od połowy 2016 roku nie ma wysypiska śmieci, zastanawia się nad wywożeniem odpadów za granicę, m.in. do Polski - poinformował w czwartek lwowski portal Zaxid.net.
 • Ważny wyrok dla spadkobierców, będą rekompensaty!

  Ważny wyrok dla spadkobierców, będą rekompensaty!

  Sprzeczny z konstytucją jest przepis pozbawiający prawa do rekompensaty za mienie pozostawione na Kresach jego właściciela, który nie mieszkał na tych ziemiach 1 września 1939 r. - orzekł w tym tygodniu Trybunał Konstytucyjny.
 • Sąsiedzi Polski wyrzucili w błoto 13,4 mld dolarów?

  Sąsiedzi Polski wyrzucili w błoto 13,4 mld dolarów?

  Ukrainę organizacja finałów piłkarskich mistrzostw Europy kosztuje 13,4 mld dol. 6,6 mld dol. z tej kwoty to wydatki wprost z kasy państwa. Mogą się nigdy nie zwrócić... Do tego kraj ma kłopoty z obsługą zagranicznego zadłużenia.
 • Uruchomiono połączenie lotnicze z Lwowem

  - Kraków od środy ma bezpośrednie lotnicze połączenie ze Lwowem. Z Krakowa do Lwowa będzie można odlecieć samolotami Eurolotu cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Połączenia w większości będą realizowane nowymi samolotami Bombardier.
 • Lwów przed świętami za pół ceny!

  Lwowscy restauratorzy i hotelarze zmagają się z kryzysem. Aby zachęcić turystów, ogłosili 50-proc. zniżkę dla osób, które przyjadą do ich miasta w ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem. Do akcji "Lwów za pół ceny" przyłączyło się już 70 placówek.
 • We Lwowie debatują nad Euro-2012

  Ponad 500 firm z 21 państw bierze udział w otwartym dziś we Lwowie Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym "Euro 2012: Ukraino naprzód". Wśród uczestników imprezy jest liczna delegacja z Polski.
 • Z inkubatorem na szerokie wody

  8 sierpnia na pokładzie statku "Wars" zacumowanego przy moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie na wysokości Starego Miasta, odbędzie się konferencja inaugurująca projekt "Załóż firmę z AIP" w ramach działania 2.5 ZPORR.
 • Zawarcie znaczących kontraktów.

  Raport bieżący nr 42/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Syndyk Masy Upadłości "INSTAL-LUBLIN" S.A. w upadłości informuje, że w dniu 23 lipca 2007 roku został podpisany kontrakt z Zamawiającym Otwarta Spółka Akcyjna "Browary Lwowskie" Lwów o wartości 203 000 EURO, a 24 lipca 2007 roku został podpisany kontrakt z tym samym Zamawiającym o wartości 50 000 EURO, których przedmiotem są roboty instalacyjne i montaż zbiorni
 • Comarch we Lwowie

  Comarch we Lwowie

  Comarch podpisał we Lwowie porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Państwowym Politechnika Lwowska. Wspólną intencją Comarch i Politechniki jest utworzenie centrum produkcji oprogramowania we Lwowie.
 • "Emerytura z Lwem" w ING BSK

  ING Nationale-Nederlanden S.A. TUnŻ oraz ING TFI wprowadzają wspólny Program Systematycznego Inwestowania "Emerytura z Lwem". Jest to pierwszy na polskim rynku program emerytalny oparty całkowicie na inwestowaniu w fundusz inwestycyjny i dostępny wyłącznie za pośrednictwem agentów ubezpieczeniowych.