lwiątko

Artykuły - Lwiątko (0)

 • Polański ze Złotym Lwiątkiem

  Polański ze Złotym Lwiątkiem

  Film "Carnage" (Rzeź) Romana Polańskiego, uważany za jednego z faworytów do nagrody Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji, otrzymał w piątek, w przeddzień jego zamknięcia pierwsze wyróżnienie - Złote Lwiątko. Przyznaje je włoskie stowarzyszenie Agiscuola.
 • Pluszaki- lwiątka dla małych pacjentów

  Pluszaki- lwiątka dla małych pacjentów

  W odpowiedzi na apel Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, który zbiera pluszaki na potrzeby swych najmłodszych pacjentów, prezydent Legnicy przekazał 1 października Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu kilkadziesiąt pluszowych lwiątek, nawiązujących do herbowego symbolu miasta.
 • Ocal reggae'owe Lwiątka

  Ocal reggae'owe Lwiątka

  "Save Us" to najnowsza produkcja zespołu Lion Vibrations, która podsumowuje ponad dziesięcioletni okres działalności grupy. Premiera wydawnictwa odbędzie się na Ostróda Reggae Festiwal 2008 (14-17 sierpnia).
 • Używane: niezawodne lwiątko

  Peugeot 106 jest obecny na rynku od 1991 roku. Uwzględniając tempo, w jakim pojawiają się w sprzedaży nowe modele jest to swoisty rekord. Nadal jednak to niewielkie auto cieszy się wśród klientów sporym powodzeniem, potwierdzając opinię pojazdu niezawodnego i bardzo poręcznego.

Filmy - Lwiątko (2)

 • Białe lwiątko, które pokochał świat

  Nie ma jeszcze imienia, ale już kochają go miliony na całym świecie. Mowa o niezwykle rzadkim zwierzęciu - małej lwicy, która przyszła na świat w belgradzkim zoo. Tak wyglądała, gdy po raz pierwszy została pokazana mediom.
 • Piękna dziewczyna i dzikie zwierzęta

  26-letnia Or Lazmi pracuje w Seaview Predator Park w Port Elizabeth w RPA. Jeśli ją odwiedzicie, pokaże wam swoich najlepszych przyjaciół: lwa, tygrysa i buldoga.