lunch

Artykuły - Lunch (20)

 • Stosowanie przerwy lunchowej wobec pracownika niepełnoetatowego

  Stosowanie przerwy lunchowej wobec pracownika niepełnoetatowego

  Przerwę lunchową wprowadza się w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie pracy, a jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy w umowie o pracę (art. 141 § 1 K.p.).
 • Wydatki gastronomiczne w kosztach firmowych

  Wydatki gastronomiczne w kosztach firmowych

  Narady pracownicze, posiedzenia zarządu, spotkania z kontrahentami, podróże służbowe i biznesowe, ale również szczególne warunki pracy - okoliczności, w których przedsiębiorcy ponoszą wydatki na poczęstunki i posiłki, jest wiele. Pomimo że w większości przypadków można wykazać związek pomiędzy ich ponoszeniem i prowadzeniem działalności, nie zawsze ich wartość można zakwalifikować do firmowych kosztów podatkowych.
 • Fit Kuchnia: Prosty i szybki lunch

  Fit Kuchnia: Prosty i szybki lunch

  Lunch to zwykle posiłek, na który nie mamy wiele czasu. Znakomitym rozwiązaniem może być szybka sałatka.
 • Metoda 100 Jorge Cruise'a. Schudniesz 9 kg w dwa tygodnie

  Metoda 100 Jorge Cruise'a. Schudniesz 9 kg w dwa tygodnie

  Gdy nauczysz się nowego postrzegania kalorii, sukces w postaci szczupłej sylwetki przyjdzie błyskawicznie. Nie musisz liczyć wszystkich kalorii, wystarczy mieć pod kontrolą tylko te, od których tyjesz. Zdaniem J. Cruise’ a, autora diety, pochodzą z cukrów.
 • Niewygodna prawda o szkołach

  Niewygodna prawda o szkołach

  Amerykańska kinematografia zwróciła swoje oczy na problemy rodzimego systemu edukacji. Pod koniec roku na srebrnym ekranie pojawią się aż cztery dokumenty o tematyce związanej ze szkolnictwem w Stanach Zjednoczonych: "Waiting for Superman", "The Lottery", "Lunch Line" i "Race to Nowhere".
 • Hiszpania: Michelle Obama na lunchu z parą królewską

  Hiszpania: Michelle Obama na lunchu z parą królewską

  Pierwsza Dama USA Michelle Obama wraz z córką Sashą zostały zaproszone na niedzielny lunch przez hiszpańską parę królewską do ich letniej rezydencji na Majorce - poinformowała z Palma de Mallorca agencja Associated Press.
 • Savoir-vivre przy stole

  Savoir-vivre przy stole

  Biznesowy lunch to nie tylko omawianie interesów. Podczas wspólnego posiłku można lepiej poznać swojego partnera w biznesie. Ale zorganizowanie takiego spotkania to sztuka sama w sobie.
 • Lunch za ponad 2 mln dolarów

  Lunch za ponad 2 mln dolarów

  Chiński finansista wygrał lunch z najbogatszym człowiekiem świata Warrenem Buffettem, oferując w dorocznej internetowej aukcji 2,11 mln dol. - powiadomiła agencja Reutera.
 • Ogrzewanie lodowca

  Ogrzewanie lodowca

  Business lunch. Spotkanie w restauracji to coś więcej niż tylko wspólny obiad. Udany lunch jest sztuką, w której chodzi o umiejętne połączenie biznesu z przyjemnością. Je się niejako przy okazji.
 • Lunch w chmurach

  Lunch w chmurach

  Yahoo! próbuje nadać określeniu "spotkanie na wysokim szczycie" zupełnie nowe znaczenie. Firma zorganizowała specjalny lunch - 45 metrów w powietrzu.

Filmy - Lunch (1)