luksusowe hotele

Artykuły - Luksusowe hotele (6)

 • Pływający hotel w Katarze. Wielka budowa ruszyła

  Pływający hotel w Katarze. Wielka budowa ruszyła

  Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Katar są pionierami w obmyślaniu innowacyjnych projektów, na widok których możemy chwycić się za głowę. W tym drugim zaczęła powstawać budowla, jakiej jeszcze świat nie widział. Będzie to pływający hotel, który pod względem energetycznym będzie samowystarczalny. Źródłem energii będzie obracający się wokół własnej osi główny korpus hotelu. Za projektem stoi tureckie biuro architektoniczne HAADS.
 • Chińskie hotele pozbywają się... gwiazdek

  Chińskie hotele pozbywają się... gwiazdek

  Chińskie luksusowe hotele na własne życzenie pozbywają się gwiazdek. Po raz pierwszy w historii 56 hoteli w Chinach zwróciło się z prośbą do władz o obniżenie liczby gwiazdek. Głównie pięciogwiazdkowe hotele padły bowiem ofiarą walki władz ... z korupcją we własnych szeregach.
 • Luksusowy nocleg - najlepiej w Warszawie

  Luksusowy nocleg - najlepiej w Warszawie

  Polskie luksusowe hotele - najtańsze na świecie. Taki wniosek wynika z sondażu dla portalu hotels.com.
 • Olympic Entertainment Group inwestuje w luksusowy hotel

  Olympic Entertainment Group inwestuje w luksusowy hotel, którego konstrukcji podejmie się firma Merko, a operatorem będzie Hilton Worldwide ze swoją marką Hilton Hotel & Resorts.
 • Gwiazdy w luksusowym hotelu

  Gwiazdy w luksusowym hotelu

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka i Rafał Królikowski w nowym serialu o życiu hotelu. Niespodzianki i konflikty w eleganckiej scenerii.
 • Hotele należące do miliarderów

  Hotele należące do miliarderów

  Od ośrodków wypoczynkowych w Szwajcarii po afrykańskie parki safari - "Forbes" i kanał Travel Channel przedstawiają najbardziej luksusowe hotele należące do miliarderów z całego świata.

Filmy - Luksusowe hotele (3)

 • Ten hotel to symbol luksusu! Noc tutaj kosztuje fortunę

  Fontanny wypełniają pąki róż, w wiaderkach z lodem chłodzą się butelki szampana, a służący pilnują, by podczas posiłku nikt nie wtargnął do twojej prywatnej jadalni… Hotel Royal Mansour w marokańskim Marrakeszu to miejsce, w którym naprawdę można poczuć się po królewsku. Ale ci, którzy mają ochotę posmakować tego luksusu, muszą dysponować królewskim skarbcem. Royal Mansour to jeden z najdroższych hoteli świata. Jedna noc w tym przybytku może kosztować nawet… 50 tysięcy dolarów! Najbogatsi goście zatrzymują się tutaj nie w standardowych pokojach, ale w prywatnych pałacach, które kuszą orientalną atmosferą rodem z "Baśni z tysiąca i jednej nocy".
 • To najwspanialsze hotele świata!

  Arabski Dubaj, kambodżański Siem Reap, ale także Praga, Paryż czy Londyn - oto przegląd najwspanialszych hoteli świata. Prawdziwy powiew luksusu!
 • Luksusowy kemping na... dachu hotelu!

  Oto najnowszy trend w hotelarstwie! Dodajmy - trend luksusowy. Prawdziwą furorę wśród turystów z zasobnym portfelem robią od niedawna "kempingi" na dachach drapaczy chmur. Za około 2 tysiące dolarów można spędzić noc pod gwiazdami na szczycie jednego z nowojorskich wysokościowców. Goście znajdą tu wygodne łoże małżeńskie, kominek, a nawet teleskop, gdyby mieli ochotę poobserwować niebo. - To idealna sceneria, by się oświadczyć, albo po prostu cieszyć się towarzystwem bliskiej osoby - mówi menedżer jednego z hoteli na Manhattanie.