Łukasz Darłak

Artykuły - Łukasz Darłak (12)

 • "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  Łukasz Darłak po raz trzeci wszedł do domu Wielkiego Brata. Ale nie był sam. W piątek wieczorem na finalistów "Big Brothera" czekała spora niespodzianka. W domu ponownie pojawili się uczestnicy, którzy już odpadli z programu. Byli m. in. dawno nie widziani Daniel i Marlena, mieszkańców odwiedzili także Justyna i jej chłopak Paweł, którzy program opuścili w atmosferze skandalu.
 • "Big Brother": Szok i niedowierzanie. Wyciekły intymne sekrety uczestników

  "Big Brother": Szok i niedowierzanie. Wyciekły intymne sekrety uczestników

  W środę w domu Wielkiego Brata odtajniono akta trzech agentów, którzy przegrali zadanie tygodniowe. Ujawniono nieznane, czasem bardzo niewygodne fakty z życia Magdy Wójcik, Łukasza Darłaka i Igora Jakubowskiego. Informacje na temat przeszłości Madzi okazały się dla pozostałych szczególnie szokujące. Oleh Riaszeńczew nie mógł uwierzyć w to, czego się dowiedział.
 • "Big Brother": Łukasz jest bezkarny? Uczestnicy wściekli na Wielkiego Brata

  "Big Brother": Łukasz jest bezkarny? Uczestnicy wściekli na Wielkiego Brata

  W domu Wielkiego Brata jest naprawdę gorąco. Po tym, jak Łukasz - zdaniem domowników - kilkukrotnie złamał regulamin programu, pomiędzy nim a resztą grupy doszło do konfrontacji. Łukasz otwarcie przyznaje się do złamania zasad i nie poczuwa się do winy. "Ja jestem w stu procentach świadomy tego, że złamałem regulamin. Nawet, jakbym był za to karany, tobym go cały czas łamał" - mówi.
 • "Big Brother": Iza szczerze o uczestnikach programu

  "Big Brother": Iza szczerze o uczestnikach programu

  W niedzielę 2 czerwca z "Big Brotherem" pożegnała się Izabela Mączka. Sposób ogłoszenia decyzji widzów wywołał ogromne kontrowersje. Jak zareagowała na niego Iza? Jakie są jej przemyślenia po prawie trzech miesiącach spędzonych w programie? Którą znajomość zamierza kontynuować?
 • "Big Brother": Ślub w domu Wielkiego Brata. Czy planują dzieci?

  "Big Brother": Ślub w domu Wielkiego Brata. Czy planują dzieci?

  W "Big Brotherze" trwa tydzień prasłowiański. W środę obalono dawnego wodza Igora, a nowym przywódcą został Oleh Riaszeńczew. W domu w Gołkowie miały też miejsce niecodzienne oświadczyny i... zaślubiny! Dzień zakończył się zabawą weselną i świętowaniem urodzin Bartłomieja Boruca.
 • "Big Brother": Wybuch Łukasza. Widzowie oburzeni

  "Big Brother": Wybuch Łukasza. Widzowie oburzeni

  Łukasz Darłak jako jedyny z uczestników nowej edycji "Big Brothera" do domu Wielkiego Brata wszedł aż dwa razy. Po tym, jak głosami widzów został wyeliminowany z programu, dostał kolejną szansę po odejściu Justyny Żak i Pawła Grigoruka. Kiedy wrócił do domu Wielkiego Brata, wydawało się, że przeszedł dużą przemianę wewnętrzną. Jednak widzowie twierdzą, że była to jedynie gra. Na dowód przywołują sytuację, która miała miejsce w ostatni wtorek.
 • "Big Brother": Kolejne nominacje. Widzowie oburzeni

  "Big Brother": Kolejne nominacje. Widzowie oburzeni

  Zaskakujący zwrot akcji w "Big Brotherze". W poniedziałek uczestnicy dostali od Wielkiego Brata zadanie, w wyniku którego wszyscy - poza jedną osoba, która wygrała immunitet - zostali nominowani do opuszczenia programu.
 • "Big Brother": Romans Magdy i Oleha kwitnie

  "Big Brother": Romans Magdy i Oleha kwitnie

  Romans Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa kwitnie. Po ostatniej imprezie w Domu Wielkiego Brata są ze sobą bliżej niż kiedykolwiek. Jednak cieniem na ich relacji kładzie się powrót Łukasza Darłaka do programu.
 • "Big Brother": Jeden z uczestników wraca do programu!

  "Big Brother": Jeden z uczestników wraca do programu!

  Niedzielny wieczór w domu Wielkiego Brata był pełen emocji. Jego mieszkańcy dowiedzieli się, że z powodu odejścia Justyny i Pawła tego dnia nikt więcej nie będzie musiał pożegnać się z programem. Później doszło do nominacji, w wyniku których zagrożonych jest aż pięcioro uczestników. Największą niespodziankę zostawiono jednak na koniec. Miejsce Pawła zajął jeden z dawnych mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
 • Łukasz Darłak: Jak wspomina udział w "Big Brotherze"?

  Łukasz Darłak: Jak wspomina udział w "Big Brotherze"?

  Powrót programu "Big Brother" był chyba najbardziej medialnym wydarzeniem tego roku w polskiej telewizji. Niestety, początkowe nadzieje nie przekładają się na oglądalność reality show.

Filmy - Łukasz Darłak (2)