Luck

Artykuły - Luck (30)

 • Tragedia na planie serialu

  Tragedia na planie serialu

  Jeden z koni, biorących udział w serialu "Luck", został na planie ciężko ranny. Jego obrażenia były na tyle duże, że postanowiono go uśpić. W produkcji, ujawniającej kulisy wyścigów konnych, występują m.in. Dustin Hoffman i Weronika Rosati.
 • Weronika Rosati: Mam swój świat

  Weronika Rosati: Mam swój świat

  - Zależy mi na tym, żeby wierzyli we mnie ludzie, którzy widzieli moją pracę (...) Jeśli ktoś sugeruje się tylko tym, co piszą plotkarskie portale, to jego opinia jest dla mnIe nieobiektywna i nieuczciwa - mówi Weronika Rosati, którą możemy obecnie oglądać w amerykańskim serialu "Luck".
 • Hazard, zemsta i wielkie pieniądze

  Hazard, zemsta i wielkie pieniądze

  30 stycznia o godz. 20.10 na antenie HBO, dzień po premierze amerykańskiej, wyświetlony zostanie pierwszy odcinek serialu "Luck". Jedna z ról gra w produkcji Weronika Rosati.

Filmy - Luck (13)

 • "Luck" na Blu-ray i DVD

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. 16 listopada serial ukaże się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • Weronika Rosati o karierze w Hollywood

  Weronika Rosati opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej karierze zawodowej w Stanach Zjednoczonych. Aktorka zdementowała także fałszywe informacje dotyczące jej udziału w poszczególnych produkcjach i podkreśliła, że nie zamierza walczyć o role za oceanem (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Rosati: Chcę pracować w Polsce

  Mimo że od stycznia Weronikę Rosati oglądać będziemy mogli w nowym serialu HBO "Luck", aktorka przyznaje, że bardzo zależy jej również na graniu w polskich produkcjach.