loteria paragonowa

Artykuły - Loteria paragonowa (27)

 • MF rozważa powrót loterii paragonowej

  MF rozważa powrót loterii paragonowej

  Ministerstwo Finansów rozważa - w ramach walki z szarą strefą - powrót loterii paragonowej - informuje Wojciech Śliż z MF. Najpierw resort chce jednak likwidować zbędne obowiązki nałożone na firmy, zrezygnować z niepotrzebnych przepisów.
 • Norweski hokeista Stefan Espeland wygrał wielkie pieniądze

  Norweski hokeista Stefan Espeland wygrał wielkie pieniądze

  Niesamowite szczęście miał norweski hokeista, Stefan Espeland, który wygrał w loterii paragonowej milion koron, czyli ok. 500 tysięcy zł.
 • Fiskus ma już sto milionów paragonów!

  Fiskus ma już sto milionów paragonów!

  Trwająca od października 2015 r. akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która zachęca do brania i wydawania paragonów fiskalnych, cieszy się wielką popularnością wśród Polaków. W zamian za wspieranie uczciwej przedsiębiorczości uczestnicy loterii wygrywają samochody i inne wartościowe nagrody. Okrągłą sumę paragonów zarejestrowanych od początku loterii przekroczyliśmy pod koniec lipca, a liczba zgłoszeń wciąż rośnie.
 • Loteria paragonowa: 26 lutego kolejne losowanie

  Loteria paragonowa: 26 lutego kolejne losowanie

  W piątek wieczorem odbędzie się losowanie nagród II stopnia w zorganizowanej przez resort finansów loterii paragonowej. Do wygrania będą laptopy Lenovo Thinkpad oraz tablety iPad Air 2.
 • Narodowa Loteria Paragonowa: Kolejny samochód do wygrania

  Poniedziałek 15 lutego 2016 r. to już czwarta szansa na wylosowanie nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej, czyli samochodu Opel Astra. Dodatkowo uczestnicy loterii będą mogli wygrać dwa multimedialne iPady Air 2. W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane w styczniu 2016 r. na stronie internetowej loterii. Transmisja o godz. 21 w TVP3.
 • Loteria paragonowa: 29 stycznia kolejne losowanie

  Loteria paragonowa: 29 stycznia kolejne losowanie

  W piątek wieczorem odbędzie się losowanie nagród II stopnia w zorganizowanej przez resort finansów loterii paragonowej. Do wygrania będą laptopy Lenovo Thinkpad oraz tablety iPad Air 2.
 • Dzisiaj kolejne losowanie w loterii paragonowej

  Dzisiaj kolejne losowanie w loterii paragonowej

  Dzisiaj (18 stycznia 2016) odbędzie się kolejne losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej. Wygrać można m.in. samochody marki Opel oraz iPady Air 2.
 • Nagrody z "Loterii Paragonowej" wolne od podatku

  Nagrody z "Loterii Paragonowej" wolne od podatku

  Z dniem 1 października 2015 r. ruszyła zorganizowana przez Ministerstwo Finansów loteria promocyjna o nazwie "Loteria Paragonowa", która potrwa do 30 września 2016 r. Udział w niej może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat i zarejestrował na specjalnej stronie internetowej paragon fiskalny wystawiony na kwotę co najmniej 10 zł brutto.
 • Ostatnie godziny na rejestrację paragonów

  Ostatnie godziny na rejestrację paragonów

  Narodowa Loteria Paragonowa: Dziś ostatni dzień roku to także ostatni dzień premiowania branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Wszystkie paragony z grudnia możesz zarejestrować już tylko dziś!
 • Narodowa Loteria Paragonowa: Drugie losowanie nagrody głównej

  Narodowa Loteria Paragonowa: Drugie losowanie nagrody głównej

  Kolejny Opel Astra dla zwycięskiego numeru zgłoszenia oraz iPady Air 2 dla dwóch zgłoszeń rezerwowych - to nagrody wylosowane podczas drugiego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej. Przedsiębiorca, który wystawił zwycięski paragon, również otrzyma tablet iPad Air 2.