loteria

Artykuły - Loteria (92)

Filmy - Loteria (5)

 • 1,6 miliarda dolarów czeka na szczęśliwca. Rekordowa wygrana do zgarnięcia w loterii Mega Millions

  1,6 miliarda dolarów – właśnie taką kwotę można wygrać w amerykańskiej loterii Mega Millions. Tak wysoka pula jest rekordowa w historii. - Nie wiem, czy ktokolwiek spodziewał się, że dożyjemy tak wielkiej możliwej wygranej – mówi Donna Bragg ze Stowarzyszenia Loterii w Arkansas. (US CBS/x-news)
 • Jak zrobić zdrapkę?

  Zdrapki to nieodłączny element wielu gier i konkursów! Jest mnóstwo loterii, których zdrapki są podstawowym elementem, dawniej ogromną popularnością cieszyły się karty-zdrapki operatorów telefonicznych. Zdrapki można zrobić również w domu! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Totalizator Sportowy chce oferować międzynarodowe loterie i gry internetowe

  Jest szansa na to, że wystąpimy z propozycjami dotyczącymi dodatkowych możliwości rozszerzenia działalności Totalizatora o internet, o grę międzynarodową Eurojackpot czy zdrapki elektroniczne. Plany na 2014 są bardzo ambitne – zapowiada w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Wojciech Szpil, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.
 • Dwukrotnie wygrali na loterii w jeden weekend! Są mężem i żoną

  Para z Arkansas dwukrotnie wygrała na loterii w jeden weekend. Szczęśliwa passa Steve'a i Terry Weaverów rozpoczęła się w sobotę, gdy Steve kupił zdrapkę na loterii i wygrał milion dolarów. - Prawie dostałem ataku serca. Serce zaczęło mi bić jak szalone. Patrząc na los zastanawialiśmy się, gdzie jest haczyk? - mówi Steve Weaver. Następnego dnia, w przypływie szczęścia, jego żona Terry kupiła zdrapkę w loterii z najwyższą możliwą wygraną wartą 250 tys. dolarów. Wygrała 50 tys. USD. - Nie mogłem uwierzyć w to, co się stało. Przecież to niemożliwe - komentuje jej mąż.