Los Angeles Clippers

Artykuły - Los Angeles Clippers (177)

• NBA. Denver Nuggets wyrównali, będzie siódmy mecz z Los Angeles Clippers

NBA. Denver Nuggets wyrównali, będzie siódmy mecz z Los Angeles Clippers

Koszykarze Denver Nuggets pokonali Los Angeles Clippers 111:98 i wyrównali na 3-3 stan rywalizacji play off w półfinale Konferencji Zachodniej NBA. Siódme, decydujące spotkanie - we wtorek.
  • NBA. Awans Clippers do drugiej rundy play off

NBA. Awans Clippers do drugiej rundy play off

Koszykarze Los Angeles Clippers awansowali do drugiej rundy fazy play off ligi NBA. W niedzielę pokonali Dallas Mavericks 111:97 i rywalizację do czterech zwycięstw wygrali 4-2. Teksańczykom nie wystarczyła świetna gra Słoweńca Luki Doncica, który zdobył 38 punktów.
  • NBA. Mavericks wyrównali stan rywalizacji z Clippers

NBA. Mavericks wyrównali stan rywalizacji z Clippers

Koszykarze Dallas Mavericks pokonali Los Angeles Clippers 127:114 i w rywalizacji do czterech zwycięstw w pierwszej rundzie play off ligi NBA jest remis 1-1. W teksańskiej drużynie tradycyjnie najlepszy był Luka Doncić. Słoweniec zdobył 28 punktów.
  • NBA. Rekordowy debiut Luki Donczicia w play off

NBA. Rekordowy debiut Luki Donczicia w play off

Luka Donczić zdobył 42 punkty w swoim pierwszym meczu w fazie play off NBA. Tak udanego debiutu w tej fazie rozgrywek nikt wcześniej nie miał. Słoweniec nie był jednak zadowolony, bo jego Dallas Mavericks przegrali z Los Angeles Clippers 110:118.
  • NBA. Właściciel Los Angeles Clippers chce wybudować halę za miliard dolarów

NBA. Właściciel Los Angeles Clippers chce wybudować halę za miliard dolarów

Właściciel koszykarskiego zespołu Los Angeles Clippers Steven Ballmer ma w planach budowę hali widowiskowej dla swojego klubu. Według "Washington Post", chce na ten cel wyłożyć z własnych środków miliard dolarów. Kompleks ma być gotowy w 2024 roku.
  • NBA. Derby Los Angeles pierwszego dnia po wznowieniu sezonu

NBA. Derby Los Angeles pierwszego dnia po wznowieniu sezonu

Derby Los Angeles między Lakers a Clippers to jeden z dwóch meczów w programie koszykarskiej NBA w pierwszym dniu po wznowieniu rozgrywek. Mimo ogłoszenia terminarza komisarz Adam Silver nie ukrywa, że jeśli będzie nagły skok zakażeń, to sezon może zostać przerwany.
  • NBA. Lakers lepsi od Clippers w derbach Los Angeles

NBA. Lakers lepsi od Clippers w derbach Los Angeles

Koszykarze Los Angeles Lakers wygrali z lokalnymi rywalami - Clippers 112:103 w najciekawszym niedzielnym meczu NBA. Obie drużyny mają wysokie aspiracje i prowadzą w Konferencji Zachodniej. Lakers już wcześniej zapewnili sobie awans do play off.
  • NBA. Boston Celtics lepsi od Los Angeles Clippers po dwóch dogrywkach

NBA. Boston Celtics lepsi od Los Angeles Clippers po dwóch dogrywkach

Koszykarze Boston Celtics pokonali po dwóch dogrywkach Los Angeles Clippers 141:133 w czwartkowym meczu czołowych drużyn NBA. Jason Tatum zdobył dla zwycięzców 39 punktów. W rozgrywkach nastąpi teraz przerwa na Weekend Gwiazd.
  • NBA. Los Angeles Clippers pobili rekord klubowy

NBA. Los Angeles Clippers pobili rekord klubowy

Koszykarze Los Angeles Clippers przegrywali we własnej hali z San Antonio Spurs różnicą 15. punktów, ale ostatecznie pokonali ich 108:105. Jednocześnie pobili rekord klubowy, osiągając po 50. meczach sezonu NBA bilans 35 zwycięstw i 15 porażek.
  • Kobe Bryant nie żyje. Derbowy mecz Lakers przełożony ze względu na śmierć legendy

Zaplanowany na wtorek mecz derbowy Los Angeles Lakers z Clippers przełożono z uwagi na tragiczną śmierć Kobego Bryanta - poinformowały władze ligi NBA. Legendarny koszykarz, który przez całą karierę bronił barw "Jeziorowców", zginął w niedzielę w katastrofie helikoptera.