Łoś

Artykuły - Łoś (9)

 • Lubelskie: Łoś na drodze. Interewencja policji

  Lubelskie: Łoś na drodze. Interewencja policji

  W środę policjanci świdnickiej drogówki wraz z innymi służbami ratowniczymi interweniowali wobec ważącej około 300 kg samicy łosia.
 • Skąd łosie na autostradzie A2? Lepiej zwolnić?

  Skąd łosie na autostradzie A2? Lepiej zwolnić?

  ​Kierowcy korzystający z autostradowej obwodnicy Mińska Mazowieckiego zastanawiają się, czy droga ta jest bezpieczna. W niedzielę po raz kolejny pojawił się na niej łoś, w wypadku z jego udziałem zginęła jedna osoba, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
 • Zbyt niskie ogrodzenie na A2? Znów zderzenie z łosiem!

  Zbyt niskie ogrodzenie na A2? Znów zderzenie z łosiem!

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miniony weekend na obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Na drogę, która jest częścią autostrady A2 dostał się łoś.
 • ​Polacy stworzyli legendarną maszynę bojową

  ​Polacy stworzyli legendarną maszynę bojową

  - To będzie wielki dzień - mówi Jerzy Dąbrowski do Piotra Kubickiego. Stoją wspólnie na ogromnym polu lotniskowym w obecności generałów i innych wojskowych, którzy przyszli, aby obejrzeć pokaz lotniczy nowego bombowca. - Mam nadzieję, że Widawski go nie rozbije - śmieje się Kubicki.
 • Policja: W okolicach lasów kierowcy powinni uważać na łosie

  Policja: W okolicach lasów kierowcy powinni uważać na łosie

  Policja apeluje do kierowców o ostrożność na drogach w okolicach lasów, na które często wybiegają dzikie zwierzęta, m.in. łosie. Tylko na Mazowszu w ostatnich dniach odnotowano cztery takie wypadki; w jednym z nich zginął 28-latek.
 • Osobówka zderzyła się z łosiem. Kierowca nie przeżył

  Osobówka zderzyła się z łosiem. Kierowca nie przeżył

  Na krajowej "10" na wysokości Stargardu Szczecińskiego samochód osobowy zderzył się z łosiem. Kierowca - mieszkaniec powiatu choszczeńskiego w woj. zachodniopomorskim - zginął na miejscu.
 • Pijane łosie zablokowały wejście do domu

  Pijane łosie zablokowały wejście do domu

  Nie tylko ludzie mają czasem problem z zachowaniem po alkoholu. Pod Sztokholmem niemałe zamieszanie wywołały pijane łosie. Zwierzęta najadły się sfermentowanych jabłek, po czym zablokowały wejście do jednego z domów.
 • Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem

  Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem

  Karetka pogotowia jadąc do chorego zderzyła się z łosiem. Na szczęście załodze medycznej nic się nie stało. Zwierzę natomiast padło na miejscu. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia.
 • 300-kilogramowy łoś na drodze. Dwie osoby ranne

  W nocy z niedzieli na poniedziałek, na trasie Warszawa-Terespol, na drodze A2 w okolicach Worońca, doszło do zderzenia samochodu osobowego z 300-kilogramowym łosiem.

Filmy - Łoś (39)