Łomża

Artykuły - Łomża (61)

 • Łomża: Z okazji 600-lecia, miasto sprzedaje monety - jantary

  Łomża: Z okazji 600-lecia, miasto sprzedaje monety - jantary

  Z okazji jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich, miasto Łomża (Podlaskie) sprzedaje okolicznościowe monety - jantary. Wyemitowano 200 srebrnych monet o nominale 60 jantarów i 15 tys. zrobionych ze stopu mosiądzu i mosiądzu niklowanego o nominale 6 jantarów.
 • Zarobki w województwie podlaskim w 2016 r.

  Zarobki w województwie podlaskim w 2016 r.

  Mediana wynagrodzeń całkowitych w województwie podlaskim w 2016 roku wyniosła 3200 zł brutto miesięcznie. Jedna czwarta zatrudnionych zarabiała miesięcznie 4500 zł brutto i więcej, a 25 proc. osób z najniższymi wynagrodzeniami - 2488 zł brutto i mniej.
 • ​Łomża: Pożar w kamienicy. Trzy osoby nie żyją

  ​Łomża: Pożar w kamienicy. Trzy osoby nie żyją

  Do tragedii doszło w kamienicy przy ulicy Dwornej - informuje TVN 24.
 • Dookoła Mazowsza: Kolejne zwycięstwo Siarhieja Papoka

  Siarhiej Papok z reprezentacji Białorusi odniósł w czwartek w Łomży drugie zwycięstwo etapowe w 56. kolarskim wyścigu Dookoła Mazowsza - Lotto Mazovia Tour i umocnił się na prowadzeniu. Był najszybszy z peletonu, wyprzedzając minimalnie Łukasza Owsiana.
 • Jula w "Bitwie na głosy"

  Jula w "Bitwie na głosy"

  Znana z przebojów "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie" Jula to kolejna wokalistka, która wystąpi w "Bitwie na głosy". 21-letnia debiutantka poprowadzi drużynę z Łomży.
 • Łomża: Ingres nowego bp łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego

  Bp Janusz Stepnowski został nowym biskupem łomżyńskim. Po południu w Łomży (Podlaskie) odbył się uroczysty ingres do katedry oraz wyświęcenie go na biskupa.
 • Lekkoatletyczne ME: Sześć dni w Barcelonie

  Lekkoatletyczne ME: Sześć dni w Barcelonie

  Chodziarze Rafał Augustyn (Sokół Mielec), Jakub Jelonek (AZS AWF Kraków) i Dawid Tomała (AZS AWF Katowice) wystartują jako pierwsi z reprezentantów Polski w mistrzostwach Europy w Barcelonie.
 • Podpisanie znaczącej umowy.

  Raport bieżący nr 19/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ABM SOLID S.A. informuje, że w dniu 8 kwietnia 2010 roku Konsorcjum firm: INSTAL Białystok S.A. - Lider Konsorcjum ABM SOLID S.A.- Partner Konsorcjum FALUBAZ S.A. - Partner Konsorcjum podpisało umowę z Miastem Łomża ul. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża. Przedmiotem podpisanej umowy jest budowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów dla Miasta Łomży i okolicznych gmi
 • Piwo warte grzechu

  Piwo warte grzechu

  Piwo Łomżyńskiego browaru otrzymało dwie główne nagrody przyznawanych przez Monde Selection jedną z najstarszych międzynarodowych organizacji badającej jakość produktów żywnościowych na całym świecie.
 • Treść uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu "PEPEES" S.A. w dniu 26.06.2008r.

  Raport bieżący nr 17/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Przedsiebiorstwa Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A. z siedzibą w Łomży przekazuje treść Uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki w dniu 26 czerwca 2008r. UCHWAŁA Nr 1 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego "PEPEES"S.A. z siedzibą w Łomży z dnia 26.06.2008r. w sprawie wyboru Przewodnicząc

Filmy - Łomża (1)