Lombard

Artykuły - Lombard (55)

Filmy - Lombard (3)

  • Tak zestresowanej uczestniczki w "MBTM" nie było!

    Występ przed jury "Tylko Muzyka. Must Be The Music" jest bardzo stresujący dla uczestników. Ale tak zdenerwowanej uczestniczki jak 24-letnia Justyna Czernikiewicz jeszcze w programie nie było. Zobaczcie roztrzęsione ręce i grymas na jej twarzy. Zachowanie Justyny od razu rzuciło się w oczy Korze, Piotrowi Roguckiemu, Elżbiecie Zapendowskiej i Adamowi Sztabie. Żadne z nich nie miało jednak świadomości, że jej występ o mały włos nie doszedłby do skutku. Dlaczego? Tuż przed wejściem na scenę Justyna tak bardzo się zestresowała, że poczuła się gorzej. Na szczęście po krótkiej chwili odpoczynku wokalistka doszła do siebie. Na scenie brawurowo wykonała piosenkę Lombardu „Taniec pingwina na szkle”.
  • Małgorzata Ostrowska planuje kolejną płytę

    Była wokalistka zespołu Lombard, Małgorzata Ostrowska, chce wydać kolejną solową płytę. Na razie nieznana jest data rozpoczęcia nagrań na nowy krążek. Wokalistka zapewnia, że przygotuje dla fanów bardzo ciekawe kompozycje.
  • Małgorzata Ostrowska: Show-biznes nie jest piękny i kolorowy

    W 1992 roku zakończyłam współpracę z Lombardem i na parę ładnych lat całkowicie straciłam kontakt z show-biznesem. A on w tym czasie przeszedł prawdziwą rewolucję - mówi Małgorzata Ostrowska. - To, że nauczyłam się walczyć, pozwala mi jednak za każdym razem bezproblemowo wchodzić w ten świat na nowo - dodaje.