lodówka

Artykuły - Lodówka (49)

Zdjęcia - Lodówka (1)

 • kobieta.interia.pl
  Niezwykłe lodówki

Filmy - Lodówka (20)

 • Buldog w upalny dzień chłodzi się w lodówce

  W upalny dzień każdy szuka przyjemnego chłodu. Nie inaczej jest z naszymi pupilami. Ten buldog ma o tyle dobrze, że idealnie mieści się na najniższą półkę w lodówce. Wystarczy 5 minut w takich warunkach, żeby poczuć ulgę. Jednak takie luksusy pozostałyby jedynie w sferze marzeń, gdyby nie chęć współpracy ze strony właściciela, który otworzył na oścież drzwi to "lodowego królestwa".
 • Jak skutecznie wyczyścić lodówkę?

  Zbliżające się święta sprzyjają gruntownym porządkom w domu. W tym czasie warto też pamiętać o dokładnym uprzątnięciu lodówki. Blogerka Agnieszka Kałuża pokazała, jak umyć ten sprzęt i podpowiedziała, jak przechowywać w niej produkty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Pies najlepszym przyjacielem człowieka. Ten to prawdziwy spryciarz!

  Ten pies to prawdziwy spryciarz. Zdolny border collie potrafi sam otwierać lodówkę! A to nie wszystko, bo właściciel nauczył go też przynoszenia z niej produktów. Zobaczcie tylko jak słodyczowy pomocnik radzi sobie z trudnym zadaniem. (STORYFUL/x-news)
 • Znaleźli za lodówką ciężarną samicę jednego z najbardziej jadowitych węży na świecie

  Pseudonaja textilis to gatunek należący do najbardziej jadowitych węży na świecie. Najwięcej zgonów w Australii spowodowanych ukąszeniami przez węża, przypisywanych jest temu gadowi. Jedno ze zwierząt upatrzyło sobie ciemne i ciepłe miejsce za lodówką, jako idealną kryjówkę oraz miejsce na założenia rodziny. Z nieproszonym lokatorem szybko uporał się specjalny patrol. (STORYFUL/x-news)