lodówka

Artykuły - Lodówka (50)

 • ​Haier A3FE742CGWJ - lodówka, która ochroni nasze zdrowie

  ​Haier A3FE742CGWJ - lodówka, która ochroni nasze zdrowie

  Firma Haier wprowadza na polski rynek chłodziarko-zamrażarkę A3FE742CGWJ. Oferuje ona dużo więcej niż standardowe chłodzenie czy mrożenie. Lodówka została wyposażona w system antybakteryjny ABT, szybkie chłodzenie potraw i napojów, a także w specjalną komorę MyZone służącą do przechowywania warzyw i owoców w optymalnych dla nich warunkach.
 • Haier HB18FGSAAA - test lodówki z technologią Fresher Techs

  Haier HB18FGSAAA - test lodówki z technologią Fresher Techs

  Czy nowoczesna lodówka może sprawić, że rzadziej będziemy wychodzić na zakupy? Firma Haier udowadnia, że tak. Model HB18FGSAAA wydaje się być wręcz stworzony na czasy pandemii. Zobaczcie dlaczego.
 • Co trzeba, a czego nie trzeba trzymać w lodówce?

  Co trzeba, a czego nie trzeba trzymać w lodówce?

  Właściwe przechowywanie produktów jest niezwykle ważne, dlatego trzeba to robić z głową. W przeciwnym wypadku jedzenie nie tylko się zepsuje i zmarnuje, ale może nam poważnie zaszkodzić. Jak zatem zrobić to dobrze?
 • Lodówki i pralki będą droższe. Producenci sprzętu AGD zapowiadają podwyżki i podają powód

  Lodówki i pralki będą droższe. Producenci sprzętu AGD zapowiadają podwyżki i podają powód

  Producenci AGD, zapowiadając wzrost cen, podają też powód: coraz większe obciążenia związane z nowymi regulacjami.
 • Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Komisja Europejska (KE) przyjęła we wtorek regulacje, które mają przedłużyć żywot sprzętów domowych, takich jak: pralki, lodówki, telewizory, zmywarki i lampy.
 • Czym kierować się, wybierając lodówkę dla dużej rodziny?

  Czym kierować się, wybierając lodówkę dla dużej rodziny?

  Duża rodzina ma swoje potrzeby – warto o tym pamiętać, wybierając m.in. sprzęt AGD. Urządzenia muszą zapewnić odpowiednią ilość miejsca na przechowywane produkty, zapewnić użytkownikom do nich łatwy dostęp, a im długą świeżość. Na co zwrócić uwagę, szukając idealnego modelu?
 • Nowoczesne lodówki do zabudowy – jaką wybrać do 2000 zł?

  Nowoczesne lodówki do zabudowy – jaką wybrać do 2000 zł?

  Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie każdej kuchni, ale największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do zabudowy. Taka kuchnia prezentuje się nowocześnie i można ją urządzić w dowolnym stylu. Zakup sprzętów wymaga jednak stosunkowo wysokiego budżetu. Jaka lodówka do zabudowy będzie dobrym wyborem? Poniżej polecamy pięć lodówek czołowych producentów do 2000 zł.
 • Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie każdej kuchni, ale największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do zabudowy. Taka kuchnia prezentuje się nowocześnie i można ją urządzić w dowolnym stylu. Zakup sprzętów wymaga jednak stosunkowo wysokiego budżetu. Jaka lodówka do zabudowy będzie dobrym wyborem? Poniżej polecamy pięć lodówek czołowych producentów do 2000 zł.
 • Czy nadeszła pora na inteligentne lodówki?

  Czy nadeszła pora na inteligentne lodówki?

  Rynek nie znosi próżni, a producenci – chcąc przodować na rynku – muszą sięgać po coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Oczywiście reguła ta niepodzielnie rządzi wszelkimi sprzętami AGD i RTV. W niniejszym artykule przyjrzyjmy się lodówce z funkcjami multimedialnymi – na którą potocznie zaczęło mówić się po prostu „smart lodówka”.
 • Nowa lodówka LG InstaView na Innofest 2018

  Nowa lodówka LG InstaView na Innofest 2018

  Podczas Innofest 2018 firma LG zaprezentowała nową, wielodrzwiową lodówkę InstaView. Sprzęt ten powstał specjalnie z myślą o konsumentach z takich krajów jak Polska.

Zdjęcia - Lodówka (1)

 • kobieta.interia.pl
  Niezwykłe lodówki

Filmy - Lodówka (20)

 • Buldog w upalny dzień chłodzi się w lodówce

  W upalny dzień każdy szuka przyjemnego chłodu. Nie inaczej jest z naszymi pupilami. Ten buldog ma o tyle dobrze, że idealnie mieści się na najniższą półkę w lodówce. Wystarczy 5 minut w takich warunkach, żeby poczuć ulgę. Jednak takie luksusy pozostałyby jedynie w sferze marzeń, gdyby nie chęć współpracy ze strony właściciela, który otworzył na oścież drzwi to "lodowego królestwa".
 • Jak skutecznie wyczyścić lodówkę?

  Zbliżające się święta sprzyjają gruntownym porządkom w domu. W tym czasie warto też pamiętać o dokładnym uprzątnięciu lodówki. Blogerka Agnieszka Kałuża pokazała, jak umyć ten sprzęt i podpowiedziała, jak przechowywać w niej produkty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Pies najlepszym przyjacielem człowieka. Ten to prawdziwy spryciarz!

  Ten pies to prawdziwy spryciarz. Zdolny border collie potrafi sam otwierać lodówkę! A to nie wszystko, bo właściciel nauczył go też przynoszenia z niej produktów. Zobaczcie tylko jak słodyczowy pomocnik radzi sobie z trudnym zadaniem. (STORYFUL/x-news)
 • Znaleźli za lodówką ciężarną samicę jednego z najbardziej jadowitych węży na świecie

  Pseudonaja textilis to gatunek należący do najbardziej jadowitych węży na świecie. Najwięcej zgonów w Australii spowodowanych ukąszeniami przez węża, przypisywanych jest temu gadowi. Jedno ze zwierząt upatrzyło sobie ciemne i ciepłe miejsce za lodówką, jako idealną kryjówkę oraz miejsce na założenia rodziny. Z nieproszonym lokatorem szybko uporał się specjalny patrol. (STORYFUL/x-news)