Liv Tyler

Synonimy:
Tyler Liv,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Liv Tyler (24)

 • ​70. urodziny Stevena Tylera: Liv Tyler złożyła ojcu życzenia

  ​70. urodziny Stevena Tylera: Liv Tyler złożyła ojcu życzenia

  Córka Stevena Tylera, aktorka Liv Tyler, złożyła ojcu życzenia z okazji 70. urodzin, które lider Aerosmith obchodził 26 marca.
 • Liv Tyler znowu w ciąży!

  Liv Tyler znowu w ciąży!

  Liv Tyler spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka ma już dziewięcioletniego syna, Milo, którego ojcem jest jej były mąż, Royston Langdon.
 • Pierwszy pocałunek Liv Tyler

  Pierwszy pocałunek Liv Tyler

  Pocałunki są indywidualne i niepowtarzalne, a za każdym kryje się odrębna historia. Jedną z nich, wspólnie z Liv Tyler opowiedział w swoim nowym filmie "Short Film about Kissing" dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wim Wenders. Grająca w nim główna rolę Liv Tyler, przy dźwiękach fortepianu przechadza się po pustym pokoju i wspomina emocje związane ze swoim pierwszym pocałunkiem.
 • Aerosmith: Życie na krawędzi

  Aerosmith: Życie na krawędzi

  U progu trzeciej dekady swej działalności w 1993 r. amerykańska formacja Aerosmith wydała "Get A Grip". Płyta zjednała zespołowi nowych, nastoletnich fanów, zaś jej sukces komercyjny okazał się znakomitym pretekstem dla trasy koncertowej, która zawitała także do Polski.
 • Kto ich wyswatał?

  Kto ich wyswatał?

  Czy to przeżytek? Nic podobnego! Dzięki swatom poznało się wiele znanych par. Zobacz, kto sprawił, że się w sobie zakochali...
 • Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!
 • Liv Tyler w thrillerze

  Liv Tyler w thrillerze

  Liv Tyler zagrała główną rolę w opartym na faktach amerykańskim thrillerze Bryana Bertino "Nieznajomi". Do polskich kin film trafi 12 września
 • Koniec kariery aktorskiej Liv Tyler

  Koniec kariery aktorskiej Liv Tyler

  "The Incredible Hulk" będzie ostatnim filmem, w którym wystąpi córka lidera Aerosmith - Liv Tyler. Mimo iż jest zadowolona z tej produkcji, nie zamierza więcej występować przed kamerami. Ma dość paparazzich i braku prywatności.
 • Liv Tyler w sequelu "Hulka"

  Liv Tyler w sequelu "Hulka"

  Liv Tyler ("Władca Pierścieni") zastąpi Jennifer Connelly ("Krwawy diament") w kontynuacji filmu "Hulk".
 • Liv Tyler- Biografia

  Amerykańska aktorka i modelka. Córka Stevena Tylera, lidera grupy Aerosmith. Urodziła się 1 lipca 1977 roku w Nowym Jorku, w USA.

Zdjęcia - Liv Tyler (1)