LinkedIn

Artykuły - LinkedIn (22)

 • Dolly Parton Challenge opanował internet

  Dolly Parton Challenge opanował internet

  Cztery różne zdjęcia dopasowane pod kątem czterech różnych portali społecznościowych - nowa moda w internecie, także polskim. Dolly Parton Challenge to kolejny fenomen - w weekend z pewnością widzieliście go w mediach społecznościowych, z których korzystacie.
 • Chińscy szpiedzy zakładają fałszywe profile na LinkedIn

  Chińscy szpiedzy zakładają fałszywe profile na LinkedIn

  - Chińscy agenci wywiadu zasypali LinkedIn nieprawdziwymi profilami młodych profesjonalistów. Celem tej akcji jest przeniknięcie do niemieckiego biznesu i polityki - ostrzega Hans-Georg, szef Federalnego Urzędu ds. Ochrony Konstytucji (BfV).
 • Chińscy szpiedzy zakładają fałszywe profile na LinkedIn

  Chińscy szpiedzy zakładają fałszywe profile na LinkedIn

  Chińscy agenci wywiadu zasypali LinkedIn nieprawdziwymi profilami młodych profesjonalistów. Celem tej akcji jest przeniknięcie do niemieckiego biznesu i polityki - ostrzega Hans-Georg, szef Federalnego Urzędu ds. Ochrony Konstytucji (BfV).
 • Polska aplikacja odmieni komunikację na Linkedinie

  Polska aplikacja odmieni komunikację na Linkedinie

  Na Web Summit w Lizbonie Polacy zaprezentowali pierwszą aplikację zintegrowaną z Linkedinem, umożliwiającą umówienie spotkania z osobą z naszego kręgu zawodowego, będącą jednocześnie w bliskiej nam lokalizacji.
 • Fala ataków hakerskich na osoby szukające pracy

  Fala ataków hakerskich na osoby szukające pracy

  Użytkownicy LinkedIn, serwisu społecznościowego ułatwiającego znalezienie pracy, są ostrzegani i proszeni o zachowanie czujności. Powód? Wzrost liczby zgłoszeń o atakach przeprowadzanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ataki miały skłonić osoby poszukujące zatrudnienia do ujawnienia swoich osobistych danych.
 • Rosja zablokowała serwis LinkedIn

  Rosja zablokowała serwis LinkedIn

  Rosyjska służba nadzoru w sferze łączności Roskomnadzor poinformowała w czwartek, że wysłała dostawcom internetu nakaz zablokowania serwisu LinkedIn. Tłumaczy, że w ten sposób wprowadza w życie decyzję sądu mającą na celu ochronę danych osobowych użytkowników. Kreml oświadczył, że decyzja ta jest zgodna z prawem i podkreślił, że prezydent Władimir Putin nie zamierza interweniować.
 • Microsoft kupił LinkedIn

  Microsoft kupił LinkedIn

  Firma Microsoft kupiła popularny serwis LinkedIn, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Wartość transakcji? Aż 26,2 miliarda dolarów. Dla porównania - Facebook zapłacił za Instagrama 1 miliard dolarów, a za akwizycję Whatsapp - około 22 miliardy.
 • Akcje LinkedIn Corp. potaniały dzisiaj o 43 procent

  Akcje LinkedIn Corp. potaniały dzisiaj o 43 procent

  Akcje portalu społecznościowego LinkedIn Corp. potaniały dzisiaj na nowojorskiej giełdzie NYSE o 43 procent. Takiej zniżki nie notowały nigdy w historii swoich notowań - debiut odbył się w 2011 r. Przecena spowodowała "wyparowanie" z tej spółki 11 mld dol. (o tyle pomniejszyła się wartość rynkowa).
 • Serwis społecznościowy LinkedIn wprowadza nielimitowane urlopy dla pracowników

  Serwis społecznościowy LinkedIn wprowadza nielimitowane urlopy dla pracowników

  LinkedIn to kolejna amerykańska firma, która zaoferuje swoim pracownikom płatny urlop bez ograniczeń - wynika z oficjalnego oświadczenia kierownictwa serwisu.
 • Giganci świata IT razem przeciwko NSA

  Giganci świata IT razem przeciwko NSA

  AOL, Facebook, Google, LinkedIn, Microsoft, Twitter, Apple i Yahoo stworzyły sojusz prosząc rząd USA o zreformowanie praktyk nadzoru nad prywatnością użytkowników internetu. Inicjatywa ma związek z ujawnieniem informacji o gromadzeniu przez NSA danych dotyczących osób prywatnych.