Lily James

Artykuły - Lily James (6)

 • Lily James: Mamma mia!

  Lily James: Mamma mia!

  Wiele osób podkreśla, że ma figurę idealną - jest bardzo chuda, a przy tym zachwyca długimi nogami i ponętnym biustem. Ale Lily James ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko idealna sylwetka. Od 20. roku życia gra nieprzerwanie, a jej role są coraz ciekawsze. W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi kolejna produkcja z piękną Brytyjką w roli głównej - komedia muzyczna "Yesterday".
 • Lily James: Ciepło i potencjał

  Lily James: Ciepło i potencjał

  Karierę w przemyśle filmowym rozpoczęła niedługo po ukończeniu 20. roku życia. Od tego czasu gra nieprzerwanie, a jej role są z roku na rok coraz ciekawsze. Nie boi się wcielić w disneyowską księżniczkę, ani angielską damę walczącą z zombie, ani przejąć roli od jednej z najbardziej uznanych aktorek wszech czasów. 5 kwietnia 2019 roku Lily James kończy 30 lat.
 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Zobacz "Waterloo" w wirtualnej rzeczywistości

  "Mamma Mia! Here We Go Again": Zobacz "Waterloo" w wirtualnej rzeczywistości

  Poniżej możecie zobaczyć przygotowany w technice 360 teledysk "Waterloo" pochodzący z kontynuacji filmowego przeboju "Mamma Mia!".
 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Lily James śpiewa ABBĘ

  "Mamma Mia! Here We Go Again": Lily James śpiewa ABBĘ

  27 lipca do polskich kin trafi kontynuacja filmowego przeboju "Mamma Mia!". Ścieżkę dźwiękową z piosenkami ABBY zapowiada utwór "When I Kissed The Teacher".
 • W górę, w dół i do góry nogami: Od "Downton Abbey" do "Kopciuszka"

  W górę, w dół i do góry nogami: Od "Downton Abbey" do "Kopciuszka"

  Jako urzekająco bezczelna Lady Rose Aldridge z domu MacClare, w którą wciela się w serialu "Downton Abbey", Lily James mogła uchodzić za doskonałe wcielenie zepsutej i rozpieszczonej siostry Kopciuszka.
 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Twórcy nowego "Kopciuszka" musieli zmierzyć się z legendą. Bohaterkę baśni znanej milionom ludzi na całym świecie zwykło się postrzegać jako biedną sierotkę, której życie stało się sensowne dopiero za sprawą księcia. Lily James - wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, której wróży się dziś światową karierę - swoją znakomitą rolą w "Kopciuszku" zmienia utarty punkt widzenia. Jak mówi reżyser filmu, Kenneth Branagh: "Nasz Kopciuszek to twarda sztuka!".