Lily Collins

Artykuły - Lily Collins (18)

 • Lily Collins pokazała zdjęcia z planu drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

  Lily Collins pokazała zdjęcia z planu drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

  Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Emily w Paryżu”. Grająca tytułową bohaterkę Lily Collins ujawniła na Instagramie, że pierwszy klaps na planie nowej serii padł nie w Paryżu, ale w Saint-Tropez. Czego możemy się spodziewać w kolejnym sezonie?
 • Lily Collins przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania

  Lily Collins przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania

  Gwiazda popularnego serialu „Emily w Paryżu”, a prywatnie córka słynnego wokalisty Phila Collinsa, w najnowszym wywiadzie przyznała, że cierpiała w przeszłości na zaburzenia odżywiania. Wyzdrowieć pomogła jej terapia, na którą uczęszcza od wielu lat. Nieocenione wsparcie aktorka otrzymała również od ukochanego, dzięki któremu stała się, jak sama przyznaje, „najlepszą wersją siebie”.
 • Serial "Emily w Paryżu" budzi skrajne emocje

  Serial "Emily w Paryżu" budzi skrajne emocje

  „Emily w Paryżu” to nowy serial Netflixa opowiadający opowiada młodej ambitnej Amerykance, która po otrzymaniu wymarzonej posady rozpoczyna nowe życie w stolicy Francji. Produkcja zbiera różne recenzje. Wielu komentatorów wskazuje, że przedstawione w serialu przygody głównej bohaterki są mało wiarygodne. Tymczasem Lily Collins, która wciela się w tytułową rolę, wyznała, że perypetie Emily nie są jej obce. Po przyjeździe do Paryża uczestniczyła w istnej serii niefortunnych zdarzeń.
 • Lily Collins: Córeczka mamusi

  Lily Collins: Córeczka mamusi

  Lily Collins, którą będziemy mogli wkrótce oglądać w filmowej biografii J.R.R. Tolkiena, przez media jest przede wszystkim przedstawiana jako córka Phila Collinsa. Prawda jest jednak taka, że aktorka o wiele bardzie zżyta jest ze swoją matką.
 • Lily Collins: Córeczka mamusi

  Lily Collins: Córeczka mamusi

  Lily Collins, którą będziemy mogli wkrótce oglądać w filmowej biografii J.R.R. Tolkiena "Władca pierścieni", przez media jest przede wszystkim przedstawiana jako córka Phila Collinsa. Prawda jest jednak taka, że aktorka o wiele bardzie zżyta jest ze swoją matką.
 • "Aż do kości": Lily Colins walczy z anoreksją

  "Aż do kości": Lily Colins walczy z anoreksją

  14 lipca na antenie Netflixa zadebiutuje produkcja "Aż do kości" z główną rolą Lily Collins.
 • Wrota do innego świata

  Wrota do innego świata

  Jak to jest być przedstawicielką rasy Nocnych Łowców? Co spodobało ci się książkach Cassandry Clare? Na te i inne pytania odpowiada Lily Collins, odtwórczyni głównej roli w filmie "Dary Anioła: Miasto Kości".
 • Lily Collins droga na szczyt

  Lily Collins droga na szczyt

  Lily Collins przeszła długą drogę w wyjątkowo zawrotnym tempie. Jako nastolatka została felietonistką magazynu "Elle Girl". Jednocześnie pracowała jako modelka i reporterka młodzieżowego serwisu informacyjnego stacji Nickelodeon. Kilka lat temu rozpoczęła natomiast szybką wspinaczkę po kolejnych szczeblach kariery w Hollywood.
 • Sigourney Weaver w "Darach Anioła"

  Sigourney Weaver w "Darach Anioła"

  Sigourney Weaver ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo", "Wielki podryw", "Avatar") prowadzi rozmowy na temat dołączenia do obsady sequela filmu "Dary Anioła: Miasto kości".
 • Mrocznie, zabawnie i seksownie

  Mrocznie, zabawnie i seksownie

  Lilly Collins ("Królewna Śnieżka") powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że jej najnowszy film "Dary Anioła: Miasto kości", będzie znacznie mroczniejszy niż inne produkcje dla nastolatków, które mogliśmy oglądać w kinach w ostatnich latach.

Zdjęcia - Lily Collins (5)

 • film.interia.pl
  Lily Collins kończy 30 lat
 • film.interia.pl
  Lily Collins kończy 30 lat
 • film.interia.pl
  Lily Collins kończy 30 lat
 • film.interia.pl
  Lily Collins kończy 30 lat
 • film.interia.pl
  Lily Collins kończy 30 lat