likwidacja

Artykuły - Likwidacja (318)

Filmy - Likwidacja (4)

 • W perspektywie 3-5 lat zniknie aż kilkadziesiąt procent placówek bankowych w Europie

  Banki stopniowo likwidują stacjonarne punkty obsługi klientów i rozwijają digitalne kanały, nastawione na samoobsługę. W ten sposób, odpowiadają na obecne potrzeby konsumentów, wykreowane przez nowoczesne technologie. Optymalizują też swoje koszty. Fizyczne oddziały nadal są ważne w interakcji z zamożnymi odbiorcami.
 • "Trzeba zlikwidować gimnazja"

  Zlikwidowałbym gimnazja. Nie sprawdziły się - mówił na antenie RMF FM prof. Piotr Gliński, kandydat PiS na premiera rządu technicznego. - Ośmioletnia szkoła podstawowa i czteroletnie liceum to stan idealny - dodaje.
 • Hofman: Likwidacja KRUS to bieda i głód na wsi

  Polacy dopłacają do świadczeń osób ubezpieczonych w KRUS. Czy należy zmienić ten system? - Na tym właśnie polega solidaryzm społeczny: pomagamy tym, którym gorzej się wiedzie - przekonuje rzecznik PiS Adam Hofman. I dodaje: - Likwidacja systemu specjalnego dla rolników skończy się biedą i głodem na wsi.
 • Klientka Amber Gold: Jestem w szoku

  Firma Amber Gold została postawiona w stan likwidacji i wypowiedziała umowy. Klienci obawiają się, że - mimo zapewnień ze strony spółki - nie zdołają odzyskać swoich wkładów (TVN24/x-news).