liga hiszpańska

Artykuły - Liga hiszpańska (5)

 • Mecze zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy transmitowane na YouTube

  Mecze zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy transmitowane na YouTube

  Piłkarskie mecze hiszpańskiej drugiej ligi będą transmitowane w serwisie internetowym YouTube. Spotkania - komentowane w języku angielskim - będą dostępne w 150 krajach w Europie, Afryce, Azji oraz obu Amerykach.
 • Sytuacja w Maladze ciągle krytyczna, wszystkie gwiazdy na sprzedaż

  Sytuacja w Maladze ciągle krytyczna, wszystkie gwiazdy na sprzedaż

  Według najnowszych doniesień z Hiszpanii albański milioner Rezart Taci nie jest już zainteresowany kupnem Malagi, która zagra w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli szejk Abdullah Al-Thani nie znajdzie innego kupca, zacznie sprzedawać piłkarzy.
 • Filippo Inzaghi jeszcze nie wybiera się na emeryturę

  Filippo Inzaghi jeszcze nie wybiera się na emeryturę

  Filippo Inzaghi, mimo 39 lat na karku, ciągle chce grać w piłkę na wysokim poziomie. Młodsi i mniej utytułowani od niego zawodnicy powyjeżdżali na piłkarskie emerytury do Chin albo krajów arabskich, a nieśmiertelny „Super Pippo” zamierza kontynuować karierę we Włoszech, Anglii lub Hiszpanii.
 • Osłabiona Barcelona w szlagierze ligi hiszpańskiej

  Osłabiona Barcelona w szlagierze ligi hiszpańskiej

  Bez zawieszonych za kartki Javiera Mascherano i Daniela Alvesa zagra Barcelona w ligowym szlagierze przeciwko Valencii. To chyba ostatnia szansa piłkarskich mistrzów Hiszpanii na włączenie się do walki o tytuł.
 • Liga hiszpańska - wolność, równość... wyższość

  Liga hiszpańska - wolność, równość... wyższość

  Na francuskie żarty na temat stosowania dopingu przez hiszpańskich sportowców dowcipnie odpowiedzieli piłkarze FC Sevilla, występując w poniedziałkowym meczu ligowym w San Sebastian z Realem Sociedad w koszulkach z napisem: "wolność, równość... wyższość".

Filmy - Liga hiszpańska (32)