Muzyka - licytacja

Artykuły - Licytacja (5)

 • Rekordowa gitara Hołdysa!

  Rekordowa gitara Hołdysa!

  Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegła końca licytacja prywatnej gitary Zbigniewa Hołdysa, którą artysta przekazał na rzecz fundacji.
 • Lil' Kim: Owocna licytacja

  Lil' Kim wykazała się sporym gestem podczas aukcji, z której dochód przeznaczony był na cele charytatywne. Raperce nie udało się wprawdzie wygrać licytacji, ale za to zwróciła na siebie uwagę Dereka Jetera, gwiazdora baseballowej drużyny New York Yankees.
 • Litografie Leonarda Cohena sprzedane!

  Litografie Leonarda Cohena sprzedane!

  Aż 35 tys. złotych zapłacił anonimowy nabywca za komplet litografii Leonarda Cohena, które artysta stworzył specjalnie z myślą o polskich fanach. Licytacja odbyła się w minioną niedzielę, 17 października, a INTERIA.PL była jednym z mediów wspierających tę charytatywną akcję.
 • Licytacja grafiki Czesława Niemena

  Licytacja grafiki Czesława Niemena

  Grafika Czesława Niemena, będąca ilustracją jego piosenki "Jagody szaleju", pochodzącej z ostatniego albumu artysty "Spodchmurykapelusza", została wystawiona na aukcję na stronach INTERIA.PL. Dochód z jej sprzedaży trafi na konto Polskiej Akcji Humanitarnej i pomoże w kupieniu sprzętu edukacyjnego dla polskich szkół na Litwie.
 • Pamiątki po Jimim Hendrixie na aukcji

  Pamiątki po Jimim Hendrixie na aukcji

  W londyńskim domu aukcyjnym Bonhams & Brooks odbędzie się w przyszłym tygodniu licytacja pamiątek po Jamesie Marshallu Hendrixie, którego świat poznał jako Jimiego Hendrixa. Na sprzedaż wystawiła je Kathy Etchingham, była towarzyszka życia zmarłego przed ponad 30 laty jednego z największych gitarzystów wszech czasów.