Lewis Hamilton

Artykuły - Lewis Hamilton (512)

 • Formuła 1. Grzegorz Gac: Hamilton największym kierowcą?

  Formuła 1. Grzegorz Gac: Hamilton największym kierowcą?

  W nadchodzący weekend czeka nas drugi z rzędu wyścig Formuły 1 na torze Silverstone. Po Austrii i obiekcie w Spielbergu, także "The Home of British Motor Racing" – jak głosi dumny napis na głównej bramie wjazdowej gości dwa kolejne wyścigi. Tym razem wyścig odbędzie się jako Grand Prix 70-lecia Formuły 1 - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Grzegorz Gac: Trzęsienie ziemi w Silverstone

  Formuła 1. Grzegorz Gac: Trzęsienie ziemi w Silverstone

  Stara zasada znana wśród kibiców Formuły 1 mówi: nie rezygnuj z oglądania wyścigu, dopóki nie zobaczysz flagi w szachownicę. Jeżeli ktoś zrezygnował w niedzielę, niech żałuje. Ostatnie okrążenia Grand Prix Wielkiej Brytanii mogły przyprawić o zawał serca - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Lewis Hamilton najlepszy w GP Wielkiej Brytanii

  Formuła 1. Lewis Hamilton najlepszy w GP Wielkiej Brytanii

  Po bardzo emocjonującej końcówce Leiws Hamilton wygrał GP Wielkiej Brytanii. Angielski kierowca dojeżdżał do mety z pękniętą oponą. Z tego samego powodu drugą lokatę stracił Valtteri Bottas i ostatecznie zajął ją Max Verstappen. Podium uzupełnił Charles Leclerc.
 • Formuła 1. Hamilton i Verstappen pozytywnie o powrocie Huelkenberga

  Formuła 1. Hamilton i Verstappen pozytywnie o powrocie Huelkenberga

  Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa i Holender Max Verstappen z Red Bulla uważają, że Niemiec Nico Huelkenberg, który wrócił na tor po przerwie, zasługuje na to, aby mieć stałe miejsce w jednym z zespołów.
 • Formuła 1. ​Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery

  Formuła 1. ​Hamilton przyznał się, że zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery

  Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1, Brytyjczyk Lewis Hamilton, po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że w 2018 roku zaśpiewał w piosence Christiny Aguilery "Pipe". Kierowca Mercedesa wystąpił wówczas pod pseudonimem XNDA. - Chcę powiedzieć, że to ja jestem XNDA i jestem zaszczycony oraz wdzięczny Christinie Aguilerze za danie mi możliwości wykorzystania mojego głosu - ogłosił na Instagramie Hamilton. Od dłuższego czasu wiadomo
 • Formuła 1. Władze F1 wyraziły zgodę na protest przed GP Wielkiej Brytanii

  Formuła 1. Władze F1 wyraziły zgodę na protest przed GP Wielkiej Brytanii

  Angielskie media donoszą, że władze Formuły 1 wprowadzą do programu najbliższego GP Wielkiej Brytanii punkt, w którym kierowcy będą mogli wyrazić swój sprzeciw wobec rasizmu. Może być to odpowiedź na niedawną krytykę organizacji. Lewi Hamilton stwierdził bowiem, że potrzebne jest większe zaangażowanie "góry" F1.
 • F1. Lewis Hamilton ponownie o rasizmie: "Gdzie jest Jean Todt w tym scenariuszu?"

  F1. Lewis Hamilton ponownie o rasizmie: "Gdzie jest Jean Todt w tym scenariuszu?"

  Lewis Hamilton nie zamierza odpuszczać władzom F1 w sprawie rasizmu. Raz podjęty przez brytyjskiego kierowcę temat wydaje się ciągle aktualny. "Nie poczyniliśmy żadnych postępów" – twierdzi sześciokrotny mistrz świata.
 • Formuła 1. Grzegorz Gac: Czekając na deszcz

  Formuła 1. Grzegorz Gac: Czekając na deszcz

  Układ sił czołówki w tegorocznym sezonie Formuły 1 jest klarowny: Mercedes, a potem długo nic. Dwa pierwsze wyścigi w Austrii wygrali kierowcy tego zespołu. Jedynym czynnikiem zewnętrznym, niezależnym od zespołów, czy kierowców, który mógłby to zmienić jest pogoda. Niedzielny wyścig o Grand Prix Węgier stał pod znakiem oczekiwania na deszcz. Dosłownie co kilka minut słyszeliśmy komunikaty o deszczu spodziewanym za osiem czy 12 minut albo za dziewięć okrążeń.
 • Formuła 1. 86. zwycięstwo Hamiltona w Grand Prix

  Formuła 1. 86. zwycięstwo Hamiltona w Grand Prix

  Brytyjczyk Lewis Hamilton po raz 86. w karierze wygrał wyścig o Grand Prix Formuły 1. W niedzielę był najszybszy na torze Hungaroring na Węgrzech. W klasyfikacji wszech czasów ustępuje jedynie Niemcowi Michaelowi Schumacherowi, który triumfował 91 razy.
 • Formuła 1. Lewis Hamilton wygrał Grand Prix Węgier

  Formuła 1. Lewis Hamilton wygrał Grand Prix Węgier

  Lewis Hamilton wygrał Grand Prix Węgier. Bohaterem wyścigu został jednak Max Verstappen, który po groźnym wypadku na dojeździe na pola startowe, dzięki brawurowej akcji mechaników, zdołał wystartować i zajął drugie miejsce.

Filmy - Lewis Hamilton (20)