Lew

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Lew (ssak) ,

Artykuły - Lew (173)

 • Rugbysta Scott Baldwin ugryziony przez lwa

  Rugbysta Scott Baldwin ugryziony przez lwa

  Głaskanie lwów to nie przelewki. Przekonał się o tym reprezentant Walii w rugby Scott Baldwin, który podczas podróży do Republiki Południowej Afryki postanowił zapoznać się bliżej ze zwierzęciem. Sportowiec został ugryziony - czytamy na rmf24.pl.
 • Lew 23 lipca - 23 sierpnia

  Gwiazda To karta, która daje nadzieję. Mówi o niezwykłych talentach i możliwościach. Pokazuje nam, że wszystko, co się wydarzy, będzie dla nas korzystne i dobre. Prowadzi nas prostą ścieżką do celu. Daje nadzieję na to, że wcześniejsze kłopoty po prostu od nas odejdą  i znajdą swoje pozytywne rozwiązanie. Mówi o dobrym czasie do osiągnięcia wszelakich sukcesów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są utalentowane i bardzo lubiane przez swoje otoczenie. Praca W t
 • W Grodnie lew zaatakował pracownicę zoo

  Nieszczęśliwy wypadek w ogrodzie zoologicznym w Grodnie na zachodniej Białorusi. Lew zaatakował pracownicę zoo.
 • W chińskim zoo odkryto "lwa", który szczekał

  W jednym z chińskich zoo trzymano "lwa", który w rzeczywistości był psem. Oszustwo ogrodu zoologicznego w Luohe prowincji Henan zdemaskował 6-letni chłopiec.
 • Lew 2013-06-14

  Pod wpływem emocji wyobraźnia podpowiedzieć ci może coś niewłaściwego. Ostrożnie postępuj z emocjami. Trudny dzień na wyznawanie uczuć bez namysłu. Dla samotnych: Być może, że priorytetem teraz może być studiowanie, a sprawy uczuciowe muszą poczekać! Wieczorem nie podejmuj sercowych pochopnych decyzji.
 • Lew 2013-06-14

  Nie trać wyznaczonego celu życia. Wprowadzisz do otoczenia twórcze idee. Możesz spotkać pomocną ci osobę, która pomoże ci przemienić dotychczasowy sposób życia.
 • Lew 2013-06-13

  Dobry dzień dla wzmocnienia waszej miłości. Pomysł na miłe spędzenie wieczoru w romantycznej atmosferze możesz w całej rozciągłości wprowadzić dzisiaj w życie. Dla samotnych: Szansa na nową znajomość, albo odnowienie związku. Możesz spotkać osobę, która preferować będzie podobnie jak ty, twórcze podejście do życia we dwoje.
 • Lew 2013-06-13

  Warto bywać w świecie, ale znajdź też czas na regenerację. Nie obawiaj się ograniczenia swojej wolności. Więcej dyplomacji sprawi, iż atmosfera na początku trudna, przemieni się w znaczący przepływ energii.
 • Lew 2013-06-12

  Nowy projekt wzmocni twoją pozycję. Negocjacje uda ci się przeprowadzić w sposób rzeczowy i przejrzysty. Zrównoważone podejście do życia będzie najlepszym sposobem na twórcze wykorzystanie twojej energii!
 • Lew 2013-06-12

  Hormony będą domagać się od was czegoś wyjątkowego. Dobry dzień dla przytulenia. Możecie nawet razem coś planować na jutro. Dla samotnych: Nagłe zauroczenie może powstać nawet w wyniku niewinnej gry spojrzeń. Męskość i kobiecość połączą się miło w jedno fascynujące westchnienie.

Filmy - Lew (16)

 • Zwierzęta dostają mrożone smakołyki do ochłodzenia się w trakcie upałów

  Zwierzęta w zoo w Brookfield cieszyły się lodowymi smakołykami. W ten sposób pracownicy ogrodu pomagają przetrwać upały jego mieszkańcom. Część zwierząt może skorzystać także z zraszaczy.
 • Lwiątka po raz pierwszy poznały dużych przedstawicieli swojej rodziny. Ciężko będzie się od nich odpędzić!

  Ach te dzieci! Małe lwiątka z Safari Parku w Monarto po raz pierwszy poznały dorosłych przedstawicieli swojej rodziny. Sami zobaczcie, od ciekawych maluchów aż ciężko się odpędzić! Pracownicy ośrodka przyznają, że spotkanie przebiegło świetnie, zazwyczaj zapoznawanie się dużych lwów z małymi nie wygląda tak przyjaźnie. Przypadły sobie do gustu?
 • Lwica poluje na antylopę. Nagle role się odwracają

  Zabawną sytuację podejrzeli turyści przemierzający teren Rezerwatu Narodowego Masai Mara w Kenii. Swój instynkt drapieżcy ujawniła przed nimi lwica, ścigając samotną antylopę gnu. Gdy oboje zniknęli w kotlinie, nikt nie spodziewał się, że równie szybko jak do niej wbiegli, równie szybko z niej wybiegną. Jednak tym razem to antylopa była w natarciu, a lwica pierzchała ile sił w łapach. Na pożegnanie dostała silnego kuksańca, który miał pomóc jej zrozumieć, że dzisiaj kolacji nie będzie.
 • Lew na dachu stadionu. Widowiskowe otwarcie nowego obiektu. Wideo

  Kibice argentyńskiej drużyny Estudiantes La Plata czekali na nowy stadion aż 14 lat. Po tak długim czasie otwarcie obiektu było bardzo widowiskowe. Na dachu trybun pojawił się nawet lew wygenerowany za pomocą systemu rozszerzonej rzeczywistości.