Lew

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Lew ,

Artykuły - Lew (175)

 • W. Brytania: Lew na wolności? Widziano go i słyszano ryk

  Brytyjska policja sprawdza informacje o pojawieniu się lwa w hrabstwie Essex we wschodniej Anglii.
 • Pies jak lew

  Pies jak lew

  Pochodzenie leonbergera nie jest do końca poznane. Na przełomie lat 30. i 40. XIX w. w Niemczech, w miasteczku Leonberg położonym nieopodal Stuttgartu, ówczesny rajca miejski Henrich Essig rozpoczął prace nad stworzeniem nowej rasy psów, które wyglądem przypominałyby lwa - herb Leonbergu.
 • Zwierzaki przeciwko ludziom w 3D

  Zwierzaki przeciwko ludziom w 3D

  Surykatka, lew oraz inne zwierzaki świata wyruszają do walki o wodę... Sprawcami suszy są ludzie. Czy zwierzakom uda się przywrócić spokój w naturze? Tego dowiemy się oglądając zabawny animowany film "Safari 3D".
 • Marcin Gortat walczył jak lew

  Marcin Gortat walczył jak lew

  Wychodzący na Florydzie dziennik "Orlando Sentinel" porównał akcje Marcina Gortata w zwycięskim meczu Orlando Magic z Atlanta Hawks (93:89) do parady bramkarskiej. Magic odnieśli piątą wygraną w koszykarskiej lidze NBA, w czym Polak miał duży udział.
 • Lew salonowy

  Lew salonowy

  W profesjonalnym salonie fryzjerskim co jakiś czas farbujesz, ścinasz czy stylizujesz włosy. Jednak Twoje włosy wymagają także stałej starannej pielęgnacji. Teraz eksperci Syoss zapewniają ci profesjonalną pielęgnację włosów w domu.
 • Nie poskramiajcie Samuela Eto'o

  Nie poskramiajcie Samuela Eto'o

  Wciąż prowokowany i kwestionowany, choć jest jednym z najwybitniejszych graczy, jakich wydała Afryka. Nieposkromiony lew Samuel Eto'o znów wkracza na wojenną ścieżkę, a to znaczy, że rywale powinni się bać.
 • 12 kolejnych osób z zarzutami w śledztwie w sprawie Lwa R.

  12 osób usłyszało bądź usłyszy w najbliższych dniach zarzuty korupcyjne w sprawie, w której podejrzany jest m.in. producent filmowy Lew R., czyli śledztwie dotyczącym korupcji i poświadczania nieprawdy w dokumentacji medycznej. Zarzuty nie dotyczą jednak odraczania wykonania kar dla przestępców.
 • Trybunał w Strasburgu zajmie się sprawą Rywina

  Trybunał w Strasburgu zajmie się sprawą Rywina

  Trybunał w Strasburgu chce wiedzieć jakie warunki miał Lew Rywin w więzieniu i czy otrzymywał należytą pomoc medyczną, a także - ze względu na rozgłos medialny i powołanie komisji parlamentarnej - czy jego sprawa była rozpatrywana przez niezależny sąd.
 • Skręcał w lewo i...

  Skręcał w lewo i...

  W końcu sierpnia 2009 r. miałem wypadek drogowy, w którym, na całe szczęście, nikt nie ucierpiał. Ucierpiały pojazdy. Cierpię moralnie teraz ja a i na pewno ucierpi reputacja wymiaru sprawiedliwości. (*)
 • SdPl proponuje debatę "na lewo od PO"

  SdPl proponuje debatę "na lewo od PO"

  Politycy SdPl zaproponowali dziś zorganizowanie debaty na temat przyszłości prezydentury z udziałem trzech kandydatów na prezydenta "na lewo od PO", czyli między Tomaszem Nałęczem, Jerzym Szmajdzińskim oraz Andrzejem Olechowskim.

Filmy - Lew (28)

 • Lwie czułości rozbroją każdego

  Te lwie czułości rozbroją nawet największego twardziela! Zobaczcie jak młode układają się do drzemki, pomagając sobie nawzajem zasnąć. Autorka nagrania, której udało się uchwycić rozczulającą chwilę przyznaje, że to częste zachowanie wśród ssaków, które wychowują się bez matki. (STORYFUL/x-news)
 • Podszedł zbyt blisko klatki. To był błąd

  Turysta podszedł zbyt blisko klatki lwa, który był w trakcie obiadu. Po chwili, zwierzę skoczyło prosto do siatki. Nagrywający może mówić o niezwykłym szczęściu.
 • Z tym lwem lepiej nie zadzierać

  Dzisiaj lew ma zdecydowanie gorszy humor. Lepiej z nim nie zadzierać.
 • Ten lew uwielbia być głaskany

  Lew o imieniu Igor, mieszkaniec miejscowego parku narodowego, uwielbia być głaskany, szczególnie pod brodą. Zwierzak spędził dzień wylegując się na słońcu i oddając czułościom ze strony opiekunki. (STORYFUL/x-news)