Leszek Samel

Artykuły - Leszek Samel (3)

 • Juvenia Kraków nową siłą? Kapitan reprezentacji Polski mnoży komplementy

  Juvenia Kraków nową siłą? Kapitan reprezentacji Polski mnoży komplementy

  Wypełniona po brzegi trybuna, rodzinna atmosfera i drużyna, która po latach balansowania między ekstraligą i pierwszą ligą, dziś jest poważnym graczem w walce o medale mistrzostw Polski. Pozycja rugby w naszym kraju pewnie jeszcze długo nie uczyni z Juvenii Kraków najpopularniejszego zespołu pod Wawelem, ale realizowana od kilku lat na Błoniach praca u podstaw, przy jednocześnie nieprzeciętnej w tym środowisku aktywności marketingowej mogą sprawić, że wkrótce "Smoki" na obu polach zdominują rozgrywki w kraju, stając się wymarzonym ambasadorem globalnej dyscypliny, która wciąż walczy o poczesne miejsce na sportowej mapie Polski.
 • Ekstraliga rugby. Juvenia pomoże wenezuelskim dzieciom

  Ekstraliga rugby. Juvenia pomoże wenezuelskim dzieciom

  Juvenia Kraków chce pomóc Catholic University Andres Bello Rugby Club, który umożliwia rozwój dzieciom z biednym rodzin z Wenezueli. Dlatego sobotni mecz krakowian ekstraligi rugby - z Ogniwem Sopot - będzie mieć charakter charytatywny.
 • Ekstraliga rugby. Juvenia Kraków rośnie w siłę i celuje w środek tabeli

  Ekstraliga rugby. Juvenia Kraków rośnie w siłę i celuje w środek tabeli

  Juvenia Kraków rozpoczyna walkę o mistrzostwo Polski w Ekstralidze z dużymi nadziejami. Smoki mierzą siły na zamiary, jednak w klubie z Błoń panuje pozytywna atmosfera. Zmiany, które zaszły na wszystkich poziomach szkolenia zwiastują, że klub z Małopolski obrał właściwy kierunek, by wkrótce zapukać do krajowej czołówki.