InteriaTV - Leonardo DiCaprio

Synonimy:
DiCaprio Leonardo,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Leonardo DiCaprio (14)

 • Gwiazdy szczerze o Leonardo DiCaprio

  Warszawa. Czy gwiazdy kibicują Leonardo DiCaprio w tegorocznej walce o Oscara? Paulina Krupińska przyznała, że od czasu porodu była tylko raz w kinie, dzięki uprzejmości rodziców, którzy w tym czasie zajęli się jej córeczką. Miss Polonia 2012 wybrała się na najnowszy film Quentina Tarantino. - Słyszałam, że rola DiCaprio jest wyśmienita. Chciałabym żeby dostał Oscara - powiedziała Krupińska. Swój zachwyt nad aktorem wyraziła również Magda Gessler oraz Karolina Gilon. - Jestem w nim wiecznie zakochana - powiedziała restauratorka. (Agencja TVN/x-news)
 • Anna Wendzikowska: Rozbawiłam Leonardo DiCaprio

  Dziennikarka programu "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska pod koniec grudnia przeprowadziła wywiad z hollywoodzkim aktorem Leonardo DiCaprio. Gwiazda zdradziła, że aktor podczas takich rozmów jest bardzo poważny, ale jej udało się go rozkręcić i rozbawić.
 • Leonardo DiCaprio o "Wilku z Wall Street"

  Aktor opowiada o przygotowaniach do powstania filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", o pracy na planie i swoim bohaterze.
 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio. – To chyba najlepszy wywiad, jaki mógłby mi się zdarzyć; z najwyższej półki i z pierwszej ligi - mówi.
 • "Wilk z Wall Street"

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt.
 • Leonardo DiCaprio: To wcale nie o miłości

  Pamiętam, że czytając tę powieść w młodości, nie do końca rozumiałem tę wielką tragedię. Postrzegałem ją po prostu jako tradycyjną opowieść o miłości. Tymczasem pod wieloma względami ona wcale nie jest o miłości. Opowiada o zepsuciu społeczeństwa w tamtych czasach i zepsuciu, które nadal panuje w wielu miejscach na świecie - mówi Leonardo DiCaprio, który gra tytułową rolę w filmie "Wielki Gatsby".
 • "Django" (2)

  Tytułowym bohaterem najnowszego filmu Quentina Tarantino jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawiają się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).
 • "Django Unchained"

  Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio)...
 • "Wielki Gatsby"

  Jay Gatsby kocha się w pięknej i zepsutej Daisy Buchanan, która porzuciła go dla bogatszego. Po latach Gatsby - bajecznie bogaty - powraca, gotów zaryzykować wszystko, by odzyskać Daisy.