Leonardo DiCaprio

Synonimy:
DiCaprio Leonardo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Leonardo DiCaprio (430)

 • Leonardo DiCaprio zagra w filmie Quentina Tarantino o Mansonie

  Leonardo DiCaprio zagra w filmie Quentina Tarantino o Mansonie

  ​Leonardo DiCaprio wystąpi w filmie o grupie Charlesa Mansona - informuje magazyn "Variety". Reżyserem obrazu będzie Quentin Tarantino. Obaj spotkali się już na planie "Django".
 • "Titanic": To już 20 lat!

  "Titanic": To już 20 lat!

  Arystokratka Rose zakochuje się w ubogim malarzu Jacku. Na przeszkodzie ich szczęściu stają obyczaje i góra lodowa. Sukces romansu wszech czasów potwierdziło 11 Oscarów. Jeden z najsłynniejszych filmów w historii kina - "Titanic" Jamesa Camerona - ma już 20 lat!
 • DiCaprio i Scorsese nakręcą "Roosevelta"

  DiCaprio i Scorsese nakręcą "Roosevelta"

  ​Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese po raz kolejny połączą swoje artystyczne talenty. Duet spotka się na planie biograficznego filmu poświęconego Theodore’owi Rooseveltowi.
 • Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  ​Zbliża się produkcja filmu o głównym antagoniście Batmana - Jokerze. Nie wiadomo na razie, kto miałby zagrać tytułową rolę. Jednym z kandydatów jest ponoć Leonardo DiCaprio.
 • Gwiazdy wspierają ofiary huraganu Harvey

  Gwiazdy wspierają ofiary huraganu Harvey

  ​Leonardo DiCaprio to kolejna gwiazda, która finansowo wsparła poszkodowanych przez huragan Harvey. Aktor przeznaczył na pomoc ofiarom milion dolarów.
 • Kate Winslet: Mamy z DiCaprio bardzo bliską relację

  Kate Winslet: Mamy z DiCaprio bardzo bliską relację

  ​Od czasu "Titanica" nieprzerwanie kwitnie przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Para w swoich prywatnych konwersacjach lubi powracać do filmu, dzięki któremu się poznała.
 • Kate Winslet i Leonardo DiCaprio razem na wakacjach

  Kate Winslet i Leonardo DiCaprio razem na wakacjach

  ​Przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio najwyraźniej się umacnia. Para została sfotografowana na wspólnych wakacjach na południowym wybrzeżu Francji.
 • Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

  Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

  "Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - przekonuje amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.
 • Gwiazdy "Titanica" razem po 20 latach

  Gwiazdy "Titanica" razem po 20 latach

  Gwiazdy "Titanica" - Billy Zane, Kate Winslet oraz Leonardo DiCaprio - spotkały się na charytatywnej gali zorganizowanej przez Leonardo DiCaprio Foundation.
 • Leonardo DiCaprio jest poważnie chory?

  Leonardo DiCaprio jest poważnie chory?

  Ostatnie zdjęcia laureata Oscara zaniepokoiły jego fanów. Wszystko przed jeden drobny szczegół pod koszulką Leonardo DiCaprio. Czy aktor może mieć problemy ze zdrowiem?

Zdjęcia - Leonardo DiCaprio (5)

 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Laureaci
 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Laureaci

Filmy - Leonardo DiCaprio (15)

 • Leonardo DiCaprio mógł przed laty zagrać w "Słonecznym patrolu". Dlaczego nie zagrał?

 • Gwiazdy szczerze o Leonardo DiCaprio

  Warszawa. Czy gwiazdy kibicują Leonardo DiCaprio w tegorocznej walce o Oscara? Paulina Krupińska przyznała, że od czasu porodu była tylko raz w kinie, dzięki uprzejmości rodziców, którzy w tym czasie zajęli się jej córeczką. Miss Polonia 2012 wybrała się na najnowszy film Quentina Tarantino. - Słyszałam, że rola DiCaprio jest wyśmienita. Chciałabym żeby dostał Oscara - powiedziała Krupińska. Swój zachwyt nad aktorem wyraziła również Magda Gessler oraz Karolina Gilon. - Jestem w nim wiecznie zakochana - powiedziała restauratorka. (Agencja TVN/x-news)
 • Anna Wendzikowska: Rozbawiłam Leonardo DiCaprio

  Dziennikarka programu "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska pod koniec grudnia przeprowadziła wywiad z hollywoodzkim aktorem Leonardo DiCaprio. Gwiazda zdradziła, że aktor podczas takich rozmów jest bardzo poważny, ale jej udało się go rozkręcić i rozbawić.
 • Leonardo DiCaprio o "Wilku z Wall Street"

  Aktor opowiada o przygotowaniach do powstania filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", o pracy na planie i swoim bohaterze.