Leandro Paredes

Artykuły - Leandro Paredes (3)

 • Ligue 1. Leandro Paredes: Myślałem, że umrę

  Ligue 1. Leandro Paredes: Myślałem, że umrę

  - Przez chwilę myślałem, że możemy umrzeć. Na szczęście uniknęliśmy tragedii - wyznał w szczerym wywiadzie Leandro Paredes. Argentyńczyk przytoczył w nim wypadek, który przydarzył mu się w Rzymie, a zagrożenie spowodował sam piłkarz. Próbował wyprzedzić swojego klubowego kolegę na... czerwonym świetle.
 • Oficjalnie. Leandro Paredes piłkarzem Paris Saint-Germain

  Oficjalnie. Leandro Paredes piłkarzem Paris Saint-Germain

  Argentyńczyk Leandro Paredes przeszedł z Zenita Sankt Petersburg do Paris Saint Germain - poinformował klub lidera francuskiej ekstraklasy. 24-letni piłkarz podpisał umowę na cztery i pół roku. Według ustaleń mediów zapłacono za niego 45 mln euro.
 • Ligue 1. Leandro Paredes w Paris Saint-Germain

  Ligue 1. Leandro Paredes w Paris Saint-Germain

  Paris Saint-Germain zdecydował się pozyskać za 47 milionów euro piłkarza reprezentacji Argentyny Leandro Paredesa, występującego dotychczas w Zenicie Sankt Petersburg - poinformował w czwartek dziennik "L'Equipe", a za nim światowe agencje.

Filmy - Leandro Paredes (2)

 • Wąż w szatni PSG. Neymar ofiarą żartu kolegi. Wideo

  PSG bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie, prowadząc w tabeli Ligue 1. Z tego powodu dobry humor nie opuszcza zawodników paryskiej drużyny. Ostatnio Leo Paredes postanowił zrobić żart Neymarowi i włożył do jego szafki sztucznego węża.
 • Ligue 1. Leandro Paredes przedrzeźnia Neymara. Wideo

  Mimo burzy wokół Neymara, na treningach PSG panuje dobra atmosfera. Leandro Paredes żartował z Brazylijczyka na treningu nabijając się z jego skłonności do symulowania kontuzji.