laski

Artykuły - Laski (15)

 • Zmarła działaczka społeczna Zofia Morawska

  Zofia Morawska, działaczka społeczna, wieloletnia administratorka w Towarzystwie Opieki nad Ociemniałymi w Laskach zmarła w piątek; miała 105 lat. Informację o jej śmierci podała rodzina.
 • Chłodnik malinowy z biszkoptami

  Chłodnik malinowy z biszkoptami

  Składniki: - 4 porcje, - 1 l mleka, - 50 dag malin, - 4 żółtka, - biszkopty, - 1/2 szklanki naturalnego miodu, - 1/2 laski wanilii, - 3-4 łyżki likieru malinowego Przygotowanie: Mleko zagotuj, zdejmij z ognia, ostudź. Maliny przetrzyj przez sito o drobnych oczkach. Żółtka włóż do wysokiego naczynia. Dodaj miód, posiekany rdzeń wanilii i lik
 • Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  - To nie jest moje, ja nie mam takich myśli - piosenkarz wyjaśnia metody działania szatana.
 • Laski też "obcinają". I to jak!

  Laski też "obcinają". I to jak!

  Czy macie wyrzuty sumienia, że spojrzeliście na "walory" ładnej kobiety, będąc razem ze swoją wybranką? Możecie przestać. Kobiety robią to samo. I to częściej!
 • Najładniejsze laski angielskich piłkarzy!

  Najładniejsze laski angielskich piłkarzy!

  Brytyjski "The People" opublikował ranking najseksowniejszych kobiet piłkarzy angielskich, lub grających w Premier League. Resztę stawki zdystansowała partnerka...chuderlawego Petera Croucha, a Victorii Beckham zabrakło w czołowej dziesiątce!
 • A miały być piękne laski...

  A miały być piękne laski...

  Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "After The Show" poznańskiej formacji Dreamland. Ekipa łącząca hip hop, soul, r'n'b, pop i funk promuje tym nagraniem debiutancką płytę "Hipop".
 • Kobiety są puszczalskie?

  Kobiety są puszczalskie?

  Kobieta, która idzie z facetem do łóżka na pierwszej randce, jest "puszczalska". Mężczyzna w tej samej sytuacji może się pochwalić "zaliczeniem laski". Cały ten słownik wiejskiego macho ze słowami typu '"zaliczyć" czy "puszczalska" trzeba wyrzucić na śmietnik.
 • Indiana Jones poszuka laski Mojżesza?

  Indiana Jones poszuka laski Mojżesza?

  Na łamach oficjalnej strony internetowej sklepu Gamestop dokonano korekty w dacie premiery nowej gry o przygodach Indiany Jonesa, która została zapowiedziana przez koncern LucasArts w maju ubiegłego roku.
 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.
 • "Szatan chodzi na laski"

  "Szatan chodzi na laski"

  Maciek Maleńczuk, wyznawca szatana i islamu, czołowy wróg nadwornych moralistów III (IV?) RP, śpiewa piosenki poświęcone Matce Boskiej? Tak, ale na swój sposób! Wydana we wrześniu 2006 roku płyta "Cantigas de Santa Maria" zawiera uwspółcześnione wersje pieśni średniowiecznego króla Kastylii Alfonsa X Mądrego. Cześć z nich to rzeczy napisane przez lidera Homo Twist (między innymi "Pies", "Teresa", "Adam"), stąd wiele w nich odwołań do czasów współczesnych. "Cantigas de Santa Maria" powstały nie tylko z artystycznej, ale także z duchowej potrzeby. Maleńczuk wciąż docieka istoty świata, a wiara chrześcijańska to jeden z torów jego poszukiwań. Z okazji premiery albumu, Artur Wróblewski rozmawiał z Maciejem Maleńczukiem o religii, szatanie, cudach, antysemityzmie i nudzie, która potrafi być twórcza.