lakier do paznokci

Artykuły - Lakier do paznokci (35)

 • Baby pink na paznokciach

  Baby pink na paznokciach

  Najbardziej dziewczęcy ze wszystkich kolorów? Baby pink! Jasny, słodki i pastelowy odcień różu. Wbrew pozorom, nie jest zarezerwowany tylko dla osób bardzo młodych.
 • Lakiery hybrydowe Prago

  Lakiery hybrydowe Prago

  Prago powstało z wieloletniej przyjaźni, w której zawsze najważniejsze były trzy wartości: Wsparcie, zrozumienie i rozwój. To one dziś wyznaczają nam kierunek codziennych działań. Kiedy poznałyśmy się sześć lat temu nie spodziewałyśmy się, że pewnego dnia stworzymy razem coś tak dobrego i tak wyjątkowego jak Prago. Tworzymy kosmetyki dla kobiet, które cenią jakość i trwałość w rozsądnej cenie. Zapraszamy do odkrycia kolorowego świata Prago...

Filmy - Lakier do paznokci (7)

 • Paznokcie we wzorek pandy

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie we wzorek pandy!
 • Paznokcie na zimę - przepiękny zimowy wzorek

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie w zimowe wzroki!
 • Usuwanie plam z lakieru do paznokci - instrukcja krok po kroku

  Lakier do paznokci to jeden z najpopularniejszych kosmetyków, który ma jednak tę wadę, że łatwo wybrudzić nim ubrania czy inne tkaniny. Plamy z lakieru do paznokci są szalenie trudne do wywabienia i zwykłe pranie zwykle nie pomaga. Jest jednak sposób, by usuwać plamy z lakieru, nie niszcząc przy okazji kolorów i struktury materiału. Pamiętajcie jednak, że kluczowa jest tu szybkość reakcji! Zobaczcie, jak krok po kroku usuwać plamy z lakieru do paznokci!
 • Jak optycznie przedłużyć paznokcie?

  Paznokcie - zwłaszcza te kruche i łamliwe - trudno utrzymać w idealnej kondycji. Zdarzają się sytuacje, które zmuszają nas do skrócenia paznokci. Co zrobić, by optycznie paznokcie wyglądały na dłuższe? Wystarczy odpowiednio je pomalować! Zobaczcie ten sprytny trik!