Lada

Artykuły - Lada (73)

 • Rosyjska legenda pod wodzą szwedzkiego generała

  Rosyjska legenda pod wodzą szwedzkiego generała

  Łada będzie nowoczesnym, dobrym i solidnym samochodem za niewygórowaną cenę - zapowiedział nowy szef koncernu AvtoVaz i nowy guru rosyjskiej motoryzacji Szwed Bo Andersson, który ze względu na przeszłość i metody pracy nazywany jest w fabryce w Togliatti szwedzkim generałem.
 • Pierwszy dodatek do Snipera już dostępny

  Pierwszy dodatek do Snipera już dostępny

  CITY interactive wypuściło pierwsze DLC do swojego najnowszego przeboju (piszemy to bez drwin) - Sniper: Ghost Warrior.
 • Nowy Syndicate ujawniony lada dzień?

  Nowy Syndicate ujawniony lada dzień?

  Serwis Superannation donosi, że Electronic Arts złożyło w ubiegły piątek cztery wnioski o rejestrację znaków towarowych dotyczących marki Syndicate. Czyżbyśmy byli bliscy oficjalnej zapowiedzi nowej wersji kultowej strategii?
 • Niemcy: Wypadek polskiego autokaru

  30 osób, które zostały poszkodowane w wypadku polskiego autokaru w Niemczech, opuściło już szpitale. Pozostali - jak poinformował przewoźnik - mają opuścić je lada moment. Najpoważniejsze obrażenia odniósł kierowca.
 • Dzióra w polskiej wersji Fallout 3

  Dzióra w polskiej wersji Fallout 3

  Polonizacja Fallout 3 wzbudziła wiele kontrowersji, zwłaszcza wśród posiadaczy konsol. Lada chwila do sklepów trafią spolszczone dodatki. Jeden z nich nazwano Dzióra.
 • Freddy Adu wypożyczony z Benfiki do Arisu Saloniki

  Freddy Adu wypożyczony z Benfiki do Arisu Saloniki

  Kilka lat temu wydawało się, że ten nastolatek lada dzień zostanie nowym królem futbolu. Freddy Adu przerastał swoich rówieśników i zadziwiał trenerów oraz kibiców. Biły się o niego największe kluby. Dziś jest daleko od salonów wielkiej piłki. Właśnie trafił do Arisu Saloniki.
 • Cichopek zaśpiewa z Ibiszem?

  Cichopek zaśpiewa z Ibiszem?

  Dziś, pod hasłem "pojedynek mistrzów", rusza szósta, finałowa edycja programu "jak Oni śpiewają". Spotkają się w niej gwiazdy znane z wcześniejszych emisji show. Premierowy odcinek przyniesie widzom nie lada gratkę - czy bedzie nim wspólny występ prowadzących: Kasi Cichopek i Krzysztofa Ibisza?
 • "Tatuś nie załatwił"

  "Tatuś nie załatwił"

  To będzie rok Gaby Kulki. Nie... to już jest jej rok! Najpierw świetna płyta "Hat, Rabbit", lada moment kolejny album, bardziej eksperymentalny, z Konradem Kuczem. A w międzyczasie seria udanych i zupełnie różnych koncertów.
 • Lada dzień cios w Rosję

  Lada dzień cios w Rosję

  Porozumienie w sprawie rurociągu gazowego Nabucco zostanie podpisane 13 lipca 2009 roku w Turcji - poinformował dziennikarzy w piątek bułgarski minister Petar Dimitrov.
 • Graś na kryzys

  Żal mi nowego rzecznika rządu. Wchodzi do gabinetu Tuska w najgorszym momencie. Lada dzień, lada tydzień kryzys zacznie obniżać notowania rządzących. To nieuniknione. A wtedy kto będzie winien? Oczywiście: Paweł Graś. Dlatego wcale nie dziwię się, że nowy rzecznik jakoś tak bez entuzjazmu podchodzi do swojej nominacji.