Sport - kwiaty

Artykuły - Kwiaty (8)

 • Romantyczny Melo woli kwiaty niż kartki

  Romantyczny Melo woli kwiaty niż kartki

  Znany z ostrej gry piłkarz reprezentacji Brazylii Felipe Melo przyznał, że w duszy jest romantykiem i bardziej niż kolekcjonować kartki woli otrzymywać... kwiaty. W ostatnich dwóch sezonach w lidze włoskiej arbitrzy dziesięć razy usunęli go z boiska.
 • Kowalczyk dostała kwiaty od króla

  Mimo niewłaściwie dobranych nart Justyna Kowalczyk była druga w sprincie w Sztokholmie - pierwszych zawodach finału Pucharu Świata w biegach narciarskich. Kwiaty otrzymała z rąk króla Szwecji Karola Gustawa.
 • Kłopoty Wisły to nie tylko trener

  Kłopoty Wisły to nie tylko trener

  Równie złe rozpoczęcie rundy wiosennej co jesiennej spowodowało, że tylko cud (czytaj komplet zwycięstw i mistrzostwo Polski) uratuje Macieja Skorżę w roli trenera Wisły Kraków. Klub ma już trzech kandydatów na jego następcę. Tymczasem kibice mają już dość wpadek piłkarzy i z okazji Dnia Kobiet wręczyli im kwiaty, a także damskie rajstopy.
 • Tort i kwiaty dla Kowalczyk

  Tort i kwiaty dla Kowalczyk

  Górą prezentów, tortem i morzem kwiatów obdarowali Justynę Kowalczyk mieszkańcy Kasiny Wielkiej. We wtorek podziękowali jej za wspaniałe wyniki w sezonie 2008/2009 i rozsławianie w świecie rodzinnej miejscowości najlepszej obecnie polskiej narciarki biegowej.
 • Franz: To nie był szczęśliwy dzień

  Franz: To nie był szczęśliwy dzień

  Dla trenera Franciszka Smudy meczem z Arką był pojedynkiem numer 400 w ekstraklasie. Szkoleniowiec z tej okazji otrzymał puchar i kwiaty od zarządu klubu, ale jubileusz nie wypadł dla niego zbyt okazale.
 • Kwiaty na grobie Władysława Pytlasińskiego

  W 75-rocznicę śmierci znakomitego przed laty zapaśnika Władysława Pytlasińskiego na stołecznych Powązkach zawodnicy i działacze z warszawskich klubów Gwardii, Legii i dawnego Ogniwa złożyli wiązanki kwiatów na grobie mistrza.
 • Daleka droga róż dla medalistów

  Daleka droga róż dla medalistów

  2800 kilometrów pokonują róże, z których zrobione są bukiety wręczane medalistom igrzysk olimpijskich w Pekinie.
 • Kwiaty na powitanie polskich siatkarek

  Wynik zespołu w mistrzostwach Europy był niezadowalający, choć gra momentami była bardzo dobra, uważa trener reprezentacji Polski siatkarek Marco Bonitta. Ekipa w poniedziałek powróciła do kraju z Luksemburga, gdzie w niedzielę przegrała z Rosją 1:3 w meczu o brązowy medal.