kwiaty doniczkowe

Artykuły - Kwiaty doniczkowe (1)

Filmy - Kwiaty doniczkowe (9)

 • Jak dbać o dracenę? Pielęgnowanie draceny w kilku krokach

  Dracena to jedena z najpiękniejszych i najpopularniejszych roślin w naszych domach. Elegancka, wiecznie zielona, z delikatnym, pięknie wyglądającym pniem - to namiastka drzewa w każdym domu! Jak dbać o dracenę, by zawsze była lśniąca, zdrowa i miała gęste liście? Poznajcie parę naszych porad!
 • Jak poprawnie pielęgnować paprotkę w domu?

  Paprocie to klasyka wśród roślin doniczkowych. Zawsze zielone, świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu! Uprawa paprotek jest jednak dosyć kłopotliwa - rośliny tego rodzaju nie będą zawsze chętnie rosły w każdym pomieszczeniu - wymagają szczególnych warunków. Jak pielęgnować paprotki w domu? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak dbać o storczyki w domu?

  Storczyki, czyli orchidee, to jedne z najpiękniejszych roślin, które od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością w polskich domach. Pielęgnacja i hodowla domowych storczyków to jednak zadanie żmudne i trudne - wszystko dlatego, że to delikatne kwiatki, które wymagają szczególnych warunków i systematycznej pracy nad ich kondycją. Wszyscy popełniamy też wiele błędów w domowej uprawie storczyków. Poznajcie nasze sprytne sposoby, by storczyki zawsze były piękne!
 • Kaktusy z kamieni - prosta, efektowna ozdoba do domu

  Wzór kaktusów to prosta i efektowna figura, która robi się coraz bardziej popularna - jak wszystkie roślinne wzory, które dziś są podstawą wnętrzarskich wzorów. Doskonałą ozdobą mogą być odpowiednio pomalowane... kamienie! Kaktusy z kamieni sprawdzą się w każdym wnętrzu - nie tylko tym z dominującą bielą i kolorami jasnego drewna!